Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SZÉP-Kártya saját pénzből?

SZÉP-Kártya saját pénzből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ugye a SZÉP-kártyánál adott, hogy szerződéskötéskor adókártya is kell, illetve a munkáltató utalja a megfelelő zseb számára a cafeteriat.


A kérdésem viszont az lenne, hogy a saját SZÉP-kártyámra tudok-e átutalni a saját (fizetési) lakossági folyószámlámról?


Nemrég váltottam munkahelyet, a fizetésem ugyanannyi, viszont itt a juttatást cafeteria megoldás helyett, forintosítva, a fizetéshez hozzácsapva kapjuk.

Az előző munkahelyemen viszont az évek alatt annyira megszoktam, hogy ami a SZÉP-kártyán van, az csak és kizárólag adott dologra költhető, így egy korlátot szabva saját magamnak (amiről tudom, hogy nekem egyébként nem lenne), hogy "márpedig ezt csak kajára költheted".



2021. jan. 13. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2021. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Wolt-ra tudsz feltölteni pénzt, ha jól tudom. Ha használod akkor így tudsz kajapénzt félrerakni magadnak.
2021. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!