Otp faktoring miért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Kocsi hitelem volt,kirugtak a melobol,nem tudtam fizetni.

Faktoringhoz kerult de mar nem abba a faluba lakok ahol dolgoztam es elkoltoztem es nem jelentkeznek

En se fogok nekik jelentkezni

El tud évülni?

Vagy most mi van?

Lakcimemet nem tudjak,alberletbe lakok


2021. jan. 22. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem tud elévülni, csak kamatozni...

Előbb-utóbb be fogják hajtani, vagy elvenni a kocsit.

2021. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Otp faktoring miért nem jelentkezik?...


En se fogok nekik jelentkezni"


Hát ez "okos" húzás... Úgy is van, nehogy megkeresd őket és megpróbálj egyezkedni velük, mert a végén még megoldódik a helyzeted.

Elévülésre "játszani" felesleges.

Ehelyett a következő fog történni - ha nem találnak, átadják az ügyet végrehajtásra és akkor majd szépen a végrehajtói díjjal és a kamatokkal együtt mondjuk 500 ezer ft helyett fizethetsz 800 ezret vagy egymilliót.


"alberletbe lakok" - szóval albérletre van pénzed, törlesztésre nincs? Hmmm....

2021. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a végrehajtó az állandó lakcímedre kimehet felpakolni a rokonok cuccát, az sem kellemes. Minden vihető, amit nem tudnak papírral bizonyítani, hogy nem a tiéd.
2021. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden követelés elévülhet, kérdés hagyják-e elévülni (nem valószínű).
2021. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es, biztos lehetsz benne, hogy az OTP faktoring nem fogja hagyni elévülni.

Van egy ismerősöm, devizahiteles, közben elvált, elköltözött - 10 éve nem mer/tud legálisan munkát vállalni, mert mindig kapja a felszólítást (a volt felesége címére)


Hát, ha valaki ilyen életet akar élni, hogy örökké rettegni, lapulni, menekülni, barátoknak könyörögni, hadd húzza meg magát náluk, stabil élete nincs, munkája csak alkalmi - hát akkor rajta. De már neki is elege van az ilyen életből.

2021. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Az én rokonomnál pont ez a cég mulasztott el egy jogvesztő határidőt és így szabadult meg több tízmilliós adósságtól. Szóval ilyen is van...
2021. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valahol muszàly megélnem,szobàt bérelek ki

A torlesztore mar nem tudok tob penzt megsporolni sajnos

2021. jan. 23. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor szépen megkeresed az OTP Faktoringot és elkezdesz velük alkudozni alacsonyabb törlesztőbe, stb. Amennyiben még a neveden van az autó, akkor semmi perc alatt meg fognak találni és viszik az autót - ennyi.

Csak magaddal tolsz ki, ha lapulsz, elodázod a dolgot - én már megtapasztaltam: ezelőtt 10 évvel egy 60 ezres tartozásból - amikor már azt hittem, el lett felejtve - lett 120 ezer végrehajtással. Szerencsére meg tudtam egyezni a végrehajtóval a részletfizetésről. De Te tudod...

2021. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!