Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utalás olyan számlára amiről...

Utalás olyan számlára amiről már érkezett pénz, lehetséges? Bővebben:

Figyelt kérdés

A párommal, legyen Norbert, terveztünk egy utat ami pár napos szállásbérléssel is járt. (A szállást a nagyszülei adják ki) Viszont kiderült, azt az utat részben ajándékba akarta nekem, így az én részemet a szülei állták.

Azóta szakítottunk és nem is beszélünk, az utazásról pedig szó sem volt szakitaskor.


A kérdés az lenne, tudok-e úgy pénzt utalni, hogy előtte már utaltak nekem, és ugyanoda szeretnék én is vissza. Meg kell adnia valamilyen számot, vagy már kiírja nekem amikor megkaptam az összeget? Tudok úgy utalni neki, hogy nem kérek tőle semmit, és elég az az adat amit akkor ír ki a rendszer mikor anno nekem utalt?


(ilyenkor amúgy vissza kell egyáltalán fizetnem?)


Köszi a válaszokat! 🤍



2021. ápr. 12. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már utaltak neked, akkor látod a másik fél számlaszámát. Ezt kell megadnod utalásnál.

Hogy vissza kell e fizetned, ne tőlünk kérdezd, hanem Norberttől.

2021. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, köszönöm szépen a gyors választ!
2021. ápr. 12. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Szia, Norbi vagyok (tényleg!).

Vissza tudod utalni arra a számlaszámra, ahonnan érkezett annak idején.

Ui: no para, még lehetünk barátok!

2021. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szívecskét hogy csináltad?
2021. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4, telefonról írta, emojik közt van 🤍🤍🤍

💝💟💔💙💚🤎💛🧡🖤💜❤️💖💘💝💗💓💞💕❣️🫀

2021. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
köszike:)
2021. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek 😂😂😂

🤍🤍🤍

Neked is Norbi 🤣

2021. ápr. 22. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!