Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelenlegi személyi kölcsönöm...

Jelenlegi személyi kölcsönöm mellett tudok felvenni egy másik személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

Vagy a jelenlegi Budapest Bankos hitelemre lehet még plusz pénzt felvenni? (Meghosszabbítani vagy nem tudom hogyan mondjam)

Ha igen, hogyan működik egy ilyen folyamat?


2021. jún. 25. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen meglevo hitel nem zarja ki egy ujabb hitel felvetelet, ez teljesen fuggetlenul tortenik a meglevo hiteledtol, pont ugy kell felvenni mint az elozot. Annyi hogy a jelenlegi torlesztod hatassal van arra hogy mennyi max torlesztot fognak engedni uj hitelnel.
2021. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor a meglévő hirdetésem mellé lehet másik hitel is?

Eddig úgy tudtam, ha van már egy hitelem, nem lehet másik.

2021. jún. 25. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A bank sajat dontese hogy ad-e, lehet meg kell probalnod tobb helyen is. Meg nyilvan ha most van 200e fizud melle 70e torlesztod akkor nem fognak meg 70e torlesztot megengedni.
2021. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi hiteltartozásod van? Mennyi a törlesztő? Mennyi a fizetésed?
2021. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még 8-9 hónap van hátra, hogy leteljen, kb 500 ezer ft tartozásom van még, 55 ezer forinttal fizetem havonta.

7 hónapja új munkahelyem van, ha jól tudom 6 hónap munkaviszony szükséges.

Havi nettó keresetem 350-400 között.

2021. jún. 25. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engedni fognak meg havi 50-100e torlesztot, banktol fugg hogy konkretan mennyi.
2021. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
Ilyen fizetéssel végtörleszthetnéd előbb is ezt az 500 ezret és akkor egyáltalán nem zavarna be.
2021. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!