Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autót szeretnék vásárolni 0%...

Autót szeretnék vásárolni 0% önerővel. Ennek mi a menete? Mitől függ hogy megkaphatom-e?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Akkor erdeklodj ott!!!!!
2021. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ha nulla forintot szedtem össze idáig akkor hogyan tudnék egy autót fenntartani ?
2021. júl. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én azt kérdeztem, akik már vásároltak így! Nem azokat AKIK NEM!

Köszönöm. Kérem csak az írjon akinek van ezzel kapcsolatban személyes tapasztalata! :) Akinek nincs hagyja figyelmen kívül a kérdést, mivel nem tud válaszolni.

2021. júl. 5. 07:50
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Kerdező, mégis mire vagy kíváncsi most? Ha ennyire tudod, hogy lehet, akkor most azt várod, hogy valaki leírja, hogy felvette a legszebb kék farmerját, elment a kereskedéshez, leadta a papírokat?


Egyébként tényleg kell önrész, hiába vered a melled, amihez nem kell, az a személyi kölcsön.

2021. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én egy szóval se írtam hogy mindent tudok. Csak azt tudom hogy használt autón vannak fent 0%-ra elvihető autók 0% önerővel. A személyeskedést kérlek szépen fejezd be! Úgy gondolom hogy kulturáltan kérdeztem, nem ilyen megnyílvánulást vártam. Mint írtam sokadszorra is: személyes tapasztalatra vagyok kíváncsi aki már vásárolt így autót akár használt autóról is mi ennek a menete, hogy történt mennyi idő volt az ügyintézés stb. Ez lízing erre vagyok kíváncsi! De nem tudom hogy képes leszek még egyszer ezt a 2bites embereknek -akik nem vásároltak így- elmagyarázni, leírni. Ha nem tudsz érdemben válaszolni - ez sajnos nem sikerült- kérlek szépen ne válaszolj mivel provokatív a válaszod és erre nem vagyok kíváncsi. A továbbiakban jelentem a válaszod ez gyakorlatilag off is. Kultúrált ideg mentes igaz válaszokra vagyok kíváncsi akik végig csinálták ezt. Anyagi helyzetem nem publikus, valamint magánügyem hogy miért szeretnék így vásárolni autót. A kérdésem viszont publikus, és ha valaki lesz olyan kedves hogy megírja nekem erre a választ akár privátban is azt megköszönném. (Nyilván aki nem akarja nem fogja ezzel én is tisztában vagyok!)


Tisztelttel, köszönöm!

2021. júl. 5. 10:19
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a stílus öregem.. egy névtelen oldalon sem mered megadni, pedig ez az egyik amit kérdezni fognak...

A törlesztő hány százalékát adja ki a fizudnak stb.

Nem vagyunk 2bitesek, azért mert gondolkodunk.

Azért mert xy kapott így, rád a te anyagi és egyéb helyzetedtől függően más vonatkozhat.

Önerő nélküli aut htel pedig nem létezik, ahogy már leírták. Iylenkor szabad felhasználású hitelt vonnak be, de ennek végső összege is ksiebb és drágább sokkal.


Az eddig adott váalszokból amgy már össze tudtad volna rakni a menetét.

Én lízingelek autót, igaz én 40% önerővel hoztam el.

Jövedelemigazolás munkltatói, mindent kértek.


Ha te 0 forinttal a "zsebedben" mész oda, még szigorúbb feltételei lesznek

Megnézik majd mennyi a nettó bevételed, a fix költségeket levonva és meddig terhelhető.

2021. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
Hagyományos autóhitelek már nem igen vannak, személyi kölcsönt ajánlanak önerő nélkül ez fix. Az autólízing a divat, de ahhoz már kell önerő.
2021. júl. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!