Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valamit tehetek az ügyben...

Hagyma9110 kérdése:

Valamit tehetek az ügyben hogy ne fizessem a semmit a banknak?

Figyelt kérdés

1-2éve felvettem 6milliót az ex párommal lakás felújjításra. 1milliót vissza is fizettem, én barom nem számoltam azzal hogy ha vége lesz a kapcsolatnak, mi lesz a hitellel. Így szóbeli egyezség lett a vége a hitellel hogy ki hogy fizeti, mivel ő most a saját lakásába él és virul(basszameg) én meg albérletbe és most benyögte hogy nem segít. Van valami esély esetleg hogy pereskedés elinduljon, valamint ügyvédi konzultáció befizetés megéri e

Troll kommentek hidegen hagynak, naiv, és egy idióta voltam.. tudom



2021. aug. 3. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos nem a semmit fizeted, hanem amit felvettél. A bankot hidegen hagyja hogy szóban kivel milyen megállapodást kötsz


Nehez tudom elképzelni hogy van megoldás erre

2021. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha egyutt vettetek fel akkor ot is erinti. Benne van a neve a szerzodesbe? Vagy legalabb kezeskent meg van emlitve?

Ha nincs akkor az egvilagon semmit nem tehetsz, lenyeled a bekat, befizeted es kovibe okosabb leszel

2021. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10:34 hirtelen nemtudom, utána járok hogy be lett e írva a szerződésbe
2021. aug. 3. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Egyikőtök sem lakik a felújított ingatlanban, nem értem ezt hogyan sikerült összehoznotok.
2021. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
pár vagy házastárs? A házastárs egyetemlegesen felel...
2021. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!