Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a megoldás (DEVIZAHITELES...

Peti 56 kérdése:

Mi a megoldás (DEVIZAHITELES BÜNCSELEKMÉNY) kapcsolatban ? Ma regnáló "ökényuralomnak" természetes egy áldozat lakásának elopása jogtiprással ?

Figyelt kérdés
Ma a mgayarországon müködő ÖNKÉNYURALMI RENDSZER nyomozóhatósága panaszként kezeli a Büncselekményt - bírósága -ügyészsége politikai elkötelezett- mivel az érenztett követelők zsidó iletve Fidesz érdekeltségek / hogyan lehetséges ezt az ügyet mint magánszemély kivinni az országból jogi keretek között /az okozott kár közel 23 millió Ft / sorozatos "HIVATALI VISSZAÉLÉSEK MIATT"

#FIDESZ #visszaélés #önkényuralom #Devizahitel/büncseklekmény/
2022. jan. 2. 04:11
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Miért is ?
2022. jan. 4. 16:23
 12/34 anonim ***** válasza:
Te mit szivsz?
2022. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Ez milyen kérdés ? de ha arra gondolsz (az Önkényuralmi rendszer mocskoságát)
2022. jan. 5. 06:27
 14/34 A kérdező kommentje:
Még mielött valaki hülyének akar nézni ajánlom figyelmébe [link]
2022. jan. 5. 06:52
 15/34 anonim ***** válasza:
59%
Ne hisztizz már öreg :D
2022. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Ja ez a fasiszta Fidesz náci demokratikus jogálam ? Büncselekmény alapján elopni az emberek tulajdonát - aztán hülyének nézni - jó magyar mentelitás - a jogászok aki aszisztáltak hozzá mert a barom félti az álását akár Bíró akár rendör, akár ügyész ez természetesnek tartják egyesek.Ha értelmes tanácsot nem tudtok adni inkább ne irjatok baromságot.
2022. jan. 6. 07:24
 17/34 anonim ***** válasza:
Oké oké :D
2022. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
2008-ban vettem fel lakáshitelt. Számított minden forint és épp hogy megvolt az önrész. Választhattam forint alapú hitelt aminek akkor 76 eFt volt a törlesztője vagy választhattam frank alapú hitelt is akkor 63 eFt havi törlesztővel. Láttam hogyha frank alapút választom akar még drágább lakást is vehetnék vagy akár jobb helyen, csak az árfolyam kockázatot kell vállalnom amit nem mertem, mert tudtam hogy a jövőbeli arfolyamot semmi nem garantálja. Azt is tudtam hogy a frank alapú hitel azt jelenti hogy forintban kapok hitelt és forintban fizetem vissza és a kamatszámítás alapja a forint frank árfolyama lesz. Senki nem tartott fegyvert a fejemhez és meghoztam a döntést. Drágább forint alapú hilet, kisebb lakás, kisebb kockázat.
2022. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18/18 anonim / bocs meredjunk a törvényesség melett / sem a hitel sem a kölcsön tőkéje nem változhat Hpt/ tehát két pénznemben nyilvántartott banki konstrukció (egy fogadás) azaz szerncsejáték - nem erre szerződőtt a sok becsapott ember (csalás Btk. 373. § Csalás

373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.ba) bűnszövetségben,bc) üzletszerűen,(3) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha


a) a csalás nagyobb kárt okoz, vagy

AZTÁN JÖN A KÖZJEGYZŐ/mivel neki fügetlenül kel jogtisztán eljárni(de nem tette) /Btk. 342. § Közokirat-hamisítás 343. § (1) Az a hivatalos személy, aki hivatali hatáskörével visszaélve

a) hamis közokiratot készít,

b) közokirat tartalmát meghamisítja, vagy

c) lényeges tényt hamisan foglal közokiratba,

AZTÁN JÖN A BÍROK FELELŐSÉGE / nem vizsgálták a szerződés jogszerüségét (ami anyit jelent hogy a szerződés idejében levő törvények fényében vizsgálja a szerződést " ami érvénytelen mert nem hitel és nem külcsön"Btk. 305. § Hivatali visszaélés

305. § Az a hivatalos személy, aki azért, hogy jogtalan hátrányt okozzon vagy jogtalan előnyt szerezzen

a) hivatali kötelességét megszegi,

b) hivatali hatáskörét túllépi, vagy

c) hivatali helyzetével egyébként visszaél,

FÖGETLENÜL HOGY A FIDESZ JOGÁSZCSÜRHÉLYE POFÁZZA HOGY HITEL VAGY KÖLCSÖN /NEM IGAZ/ ime [link]

2022. jan. 10. 18:08
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
uncsi
2022. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!