Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe érdemes most 1,5-2 Millo...

Mibe érdemes most 1,5-2 Millo Ft-ot fektetni úgy hogy az a legésszerűbb módon gyarapodjon is?

Figyelt kérdés
Inkább bankba, vagy kötvényt, részvényt vásárolni? Hol tudok utána nézni, és hol találok olyan szakembert aki tudna ebben segíteni?
2010. szept. 9. 12:12
 1/5 anonim válasza:

arany , abból egyre kevesebb van de egyre nagyobb a kereslet rá :D

nem nyaklánc hanem un. üzleti arany

2010. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aranyat már nem érdemes venni. Hacsak nem rövid távra... Az aranyat manapság kellene eladni.


Valamilyen befektetési alapba kellene szerintem. Annak jobb a kamata a bankbetétnél és a kötvénynél, viszont nem olyan kockázatos mint a részvény.


K&H: a heti piaci jelentés végén van egy táblázat az alapjaik teljesítményéről:

[link]


Erste Sparinvest: (jó összehasonlítást a külföldi oldalukon találsz, mert a magyarból hiányoznak az adatok, így nehéz sorba rendezni őket.)

[link]


[link]

2010. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is az aranyat javaslom, vagy olyan papírt, amiért az állam szavatol, pl. kincstárjegy.


Meg is okolom, miért.

Magánnyugdíj pénztáram befizetéseim nagy részét kötvényekben és részvényekben tartotta, és a szakemberek az elmúlt másfél év alatt az eredeti tőkém és a befizetéseim 30%-át elbukták.

Ha nem értesz hozzá, mit gondolsz te milyen hozammal fogsz dolgozni? A szakember tanácsát felejtsd el! Ha értene hozzá, nem bróker lenne, hanem Soros...

Ha értene hozzá, a saját befektetéseinek jó hozamából élne, és nem neked dolgozna!

2010. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Különböző kockázatos alapokat, tőzsdét nem ajánlanék, hacsak nagyon nem értesz hozzá! Aranyat pedig szerintem eddig kellett volna venni, most nagyon magas az ára. Én sokkal kiszámíthatóbb, a lehető legkevesebb kockázatút választottam saját részre. Ja, és euróban!
2010. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel, és szeretnél személyreszabott , aa Te igényeid figyelembe vételével ajánlatot, úgy keress meg emailon! Független alkusz vagyok, ja, és NEM ajánlok ki tőzsdealapú befektetéseket!
2010. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!