Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha elhagytam a jogosítványomat...

Ha elhagytam a jogosítványomat, mert nem találom sehol, szerintetek mi a legésszerűbb megoldás?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy ha bejelentem a rendőrségen nem kell kifizetni...
2011. jún. 23. 10:30
 1/4 A kérdező kommentje:
AAAAAA ???? Ilyet nem hallottam de akk majd iszunk belőle vmit
2011. jún. 23. 10:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Okmányirodában kérdezd meg mit tehetsz ilyen esetben.
2011. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes bejelenteni, mivel az ha újtipusú személyinek is megfelel!! Abból pedig gáz lehet ha visszaélnek vele.

Okmányirodában kapsz egy ideiglenes jogsit. Ha letelt, azt hiszem, a 30 nap akkor kérhetsz újat, illetve állítanak ki új vezetőit.

2011. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi különös, bejelented a rendőrségen, és igényelsz egy újat valamelyik okmányirodában. Fizetni kell, ugyanúgy 4000 forint, mint bármikor máskor. Persze ha nem kell új jogsi, senki nem is kötelez arra, hogy igényelj, és akkor fizetni sem kell.
2011. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!