Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ilyen feltételekkel kölcsönkér...

Ilyen feltételekkel kölcsönkérni üzleti ajánlatot jelent vagy szívesség kérését?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok és privátkölcsönnel szeretném megoldani. A barátaimnak nincs ilyesmire lehetősége, mert kicsit nagyobb összegről van szó, mint amennyit tudnának adni. Ezért ismerősökhöz fordulnék, hátha valamelyik hajlandó, de kicsit kellemetlen pénzügyekről beszélni velük.

Annak ellenére, hogy bajban vagyok, 15%-ot adnék a pénzükre havi törlesztéssel, másfél év alatt visszafizetve. Ha nem segítenek, akkor nekem eléggé végem, viszont egy ez elég jó ajánlat nekik is, amit simán tudok teljesíteni.

Ilyen esetben szívességet kérek vagy üzleti ajánlatot teszek vagy mindkettő? Nem szeretném dramatizálni nekik a helyzetemet, de azt se szeretném, ha úgy vennék, ez csak egy üzleti ajánlat, és nekem mindegy, hogy elfogadják-e vagy sem.


2022. márc. 24. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
penzt kolcson soha senkinek. ha neked penz kell, menj a bankhoz, azert vannak hogy kolcsot adjanak
2022. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked az ismerős helyébe biztos nem adnék kölcsön. Így is tele vagy adóssággal és még többet akarsz a nyakadba venni?
2022. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd vissza a jelenlegi hiteled es vegyel fel ujat
2022. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

12. szuper, ezért nem is téged kérlek meg. minek pazaroltak erre a válaszra az időt, ki tudja.


köszönöm az egyéb kéretlen tanácsokat is, tisztában vagyok a pénzügyi helyzetemmel. átmeneti zavar állt be.


és köszönöm az egyetlen választ, ami a kérdésem megválaszolására irányult, persze ezt voltak akik lepontozták.

2022. márc. 24. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!