Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen devizaszámlát csináljak?

Milyen devizaszámlát csináljak?

Figyelt kérdés

Erasmus miatt kell devizaszámla, hogy ne kelljen átváltani a pénzemet, ezláltal elesve a váltási költségektől.

K&H bankos vagyok. Érdemes itt egy devizaszámlát létrehozni? Vagy revolut vagy wise? Ezeket még nem ismerem és nem tudom, hogy nagy pénzmennyiség rátétele biztonságos-e.

Köszönöm a segítséget!



2022. máj. 12. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
31%
A wise teljesen jo, 9 es latszik h csak pofazik de eleteben nem latott se bank rendszert se banki utalast...
2022. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%

#9


Szerintem továbbra sincs lövésed sem a dolgokról. De időd van szájat járatni, úgyhogy rád hagyom.

Vicces ez a "nemzetközi ösztöndíj" felmagasztalás. Mintha az valami szent fogalom lenne. A doktori kutatásom egyik esettanulmányához 10k EUR "nemzetközi ösztöndíj"at kaptam revolutra. És nem szakadt le az ég :O :O


#10

1-2 M ft az a kis összeg kategória, ennél nekem havi szinten nagyobb összegek folytak be Revolutra, és mentek ki crypto meg TBSZ számlákra befektetésnek, vagy váltottam ilyen-olyan devizára, és sosem volt semmi gond. Szerintem a nagyobb összeg kategória a pénzügyi szolgáltatóknál a 10M felett kezdődő pénzmozgásokra vonatkozik.

Revolut és Wise nyitása percek alatt megvan.

2022. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!