Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan applikáció amivel 1...

Van olyan applikáció amivel 1 millió forintot tudok devizára átváltani?

Figyelt kérdés

Sajnos a Revolut valamiért szívat. Emlékem szerint a standard csomag 350 ezret enged havonta átváltani (nyilván nem fogok több ezer forintot fizetni csak azért hogy váltogassak), de ennek ellenére 200-nál többet nem tudtam befizetni. Ezt a holnapi mnb kamatemelés után átváltom euróra viszont még 800 ezret akarok, amíg 400 környékén táncol ez a f*s forint. Pár hónap múlva úgyis kilő a ge**be.


A revoluton kívül van más olyan applikáció amivel nagyon kedvezően tudok devizát venni? A wise-ról hallottam már. Ott is vannak ilyen elcseszett limitek? Nyilván azt se akarom, hogy letiltsanak.



2022. júl. 11. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Mnb nem fog emelni
2022. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Gyakorlatilag a múlt héten bejelentették.
2022. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy állok, jelenleg a Nexo-val szemezek, eddig ez áll a legközelebb az igényeimhez...(bár akkor meg jobb lenne inkább ott tartani az összes megtakarításom, viszont a Revolutról már én se venném ki szívesen)
2022. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na, azt hiszem megvan a megoldás: előfizetsz a prémium csomagra, amit ha nem használsz, és 14 napon belül visszamondod, visszaadják az árát, ha pedig használod, részleges visszatérítést adnak...egyszer kell nagy összeget mozgatni, tehát ha csak a felét, azaz 1250 Ft-ot is adnak vissza, már megtérül
2022. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
avagy a 350.000 Ft-on felül az átváltás díja 0,5%, ami a te esetedben 5000 Ft, az is visszahozza könnyen az árát
2022. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!