Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Faktoring hányszor fizette...

OTP Faktoring hányszor fizetteti ki velem a tartozást?

Figyelt kérdés

Volt egy 800.000.- Ft-os OTP tartozásom, amelyet nem tudtam fizetni, mert lebetegedtem. 2017-ben vette meg a tartozást a Faktoring tőlük, még mindig fizetem, 2022 van, és a teljes tartozásom 1,2 M forint annak ellenére, hogy fizetem!!!! Úgy érzem, eret vágok, soha nem lesz vége, ráadásul aktív BÁR listán vagyok miattuk! Kérlek segítsetek! Már összeszámoltam, amiket eddig fizettem nekik, és ez már bőven megvan 1,2 millió forint is! Nem tudom, hogy tudnám végleg kifizetni!


Arra gondoltam, hogy havonta teszek félre 100.000.- Ft-ot (nem tudom, hogy, de ha zsíros kenyeret is, félre teszem), csak az a baj, 220.000 ft a fizetésem, és másra is kell... Összegyűjtöm az egy milliót, és befizetem egyben, de teljesen ki vagyok már borulva, hogy háromszor négyszer fizettetik ki velem ezt a sz.rt!!! Ráadásul 24%-os kamattal dolgoznak!!!!


2022. aug. 10. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért nem fogy a tartozás szerintem, mert a nem fizetett évek alatt felhalmozódott a kamat és mivel először a kamatot fizeted ki, a tőke rész nem csökken.

Próbálj meg velük egyezkedni levélben. Írd meg, hogy alacsony a béred, hosszú évek alatt tudnád csak kifizetni, sírjál jó sokat a sanyarú helyzetedről és ajánlj fel egyben egy összeget. (kezdd mondjuk ötszázezer forinttal). Aztán majd ők reagálnak, hogy mennyiért engednek el.

2022. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Amikor megvették a tartozásodat, kapásból ráraktak mondjuk 40% behajtási díjat. Azért ilyen magas, mert nem minden kővetelés behajtható, szóval ilyenkor másnak a tartozását is te fizeted ki. A legjobb lenne ha valami havertól/családtagtól tudnál kérni egyben 1,2 milliót hogy kifizethesd. (Vagy lehet hogy így kevesebb is elég lenne nekik)
2022. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!