Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagy hülyeség lenne diákhitelb...

Nagy hülyeség lenne diákhitelből venni otthonra háztartási gépeket?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezt fejtsd ki jobban. Mit jelent nálad az otthonra, milyen gépek vannak most ott, és milyet vennél?
2022. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit. A 40 colos tévé helyett 50 colosat venni hülyeség. Ha szarrá ment a mosógép és kell új, akkor nem annyira az.
2022. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Új hűtő, mosógép.
2022. aug. 17. 18:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyámékon szeretnék segíteni ennyivel. Elég öreg, s már haldokló a mosógép, ahogy a hűtő is, ezt a kánikulát is nehezen viseli ez utóbbi.
2022. aug. 17. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legszükségesebbet vedd meg. Energiatakarékos legyen, megbízható helyről és ne olyat, amire nincs szükség. Ha ketten vannak, akkor nem biztos, hogy szükségük van okosra, jó nagyra. Ha tudsz segíteni, vedd meg, mert szükség van rá.
2022. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kell másra a pénz, és értelmes dologra költöd, akkor nem hülyeség. A DiákHitel még a megemelt kamattal is a legkedvezőbb hitelek közé tartozik.
2022. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán, de előbb kérdezd meg anyádat is. Az enyém majdnem leharapta a fejem, amikor puhatolóztam az új hűtőről pedig én 45 vagyok és röhögve kifizetem zsebből.
2022. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!