Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Western Unionról mi a vélemény...

Western Unionról mi a véleményetek? Megbízható?

Figyelt kérdés

Amerikai dollárt szeretnék küldeni külföldre (Ázsia). Hol lenne érdemes ezt megtenni? Van valakinek tapasztalata a Western Unionnal? Ismerősöm szerint jó, gyors és viszonylag olcsó. Én sosem használtam még.


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. aug. 25. 00:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
De te a sajat wiseodrol tudsz az o bankszamlajara kukdeni. Ugyanugy mint ha otprop csinalnad, ugyanazokat az adatokat megadva. Csak igy olcsobb es gyorsabb lesz.
2022. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Óh, értem! Ezt nem tudtam. Akkor lehet, hogy ezzel próbálkozom. Köszönöm szépen :)
2022. aug. 26. 09:07
 23/27 anonim ***** válasza:
Lehúzós, én csak akkor venném igénybe a szolgáltatásukat, ha nagyon muszáj/nem lenne más lehetőségem.
2022. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ez kezd egyre bonyolultabb lenni. Nem tudom melyik éri meg jobban, de utánajárok.
2022. aug. 26. 12:48
 25/27 anonim ***** válasza:
Már megmondtuk, a Wise, átutalod neki, megkapja és leveszi KPba ha akarja.
2022. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A 23as a Westernre mondta, hogy lehúzós csak nem olvasta végig az előző kommenteket.
2022. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Értem!

Rendben, akkor megvan a megoldás :) köszönöm szépen!

2022. aug. 29. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!