Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a No Comment tanciskola...

Milyen a No Comment tanciskola? Velemenyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nyiregyhazi vagyok itt is jarnek tancra. De ha valaki mashova jar o is irhat. Mennyibe lerul egy honapra, milyen a tamcoktatas/tanar. Mennyire jo a kozosseg a taborok? Olvastam hogy a comet galan mrg az x-faktorban is fel szoktak lepni. Ott csak a pesti csapat lep fel vagy mondjuk a nyiregyi is?

Mindent irjatok amit tudtok rola koszonom❤



2016. szept. 17. 18:25
 1/1 anonim válasza:
Szia:) No Commentes vagyok, taborokba is jarok, a kozosseg nagyon jo, a tanarok nagyon jofejek es szinvonalas a tanitas:) arban nem tudom mennyi mert ez oraszam fuggo, amikor kezdo voltam akkor talan 6-7 ezer korul volt egy honapra:) az x faktor meg ezeken pedig azok lepnek fel akik mar haladok/a nagy formacioban vannak:) ha barmi kerdesed van szivesen valaszolok :)
2016. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!