Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A diákhitel egy csőbehúzás?

A diákhitel egy csőbehúzás?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy amerikában iszonyat nagy összegeket kell visszafizetni, és sokan éveken át se tudják kinyögni miután elvégezték az egyetemet. Itthon is ez a helyzet? Nem vagyok képben mennyibe kerül amúgy egy egyetemi oktatás, azt se milyen kamatot raknak a diákhitelre, de vannak országok pl anglia ahol úgy tudom nem kell a teljes összeget visszafizetni, csak x százalékát, szóval ott fair dolog. Itthon hogy van? Itthon is ilyen fair a diákhitel, vagy ugyan olyan csőbehúzás mint az amcsiknál?

2022. nov. 13. 19:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#8, #9 Bakker, milyen jó, hogy erről nem tudtam! Utolsó félévben kb. unatkoztam, mert összesen 12 kredit volt hátra. Korábban volt félév, amit kimaxoltam 40 kredittel. Nem lett volna rossz az utolsó félév tandíját megfelezni. Spóroltam volna 100 ezret...
2022. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!