Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vki járt már úgy, hogy az...

Vki járt már úgy, hogy az 1.gyermek bejelentésénél kicsúsztak a 60 napos határidőből?A terhességem 91.napján elküldtem az igazolást a bankos csajnak,most mégis azt mondja,h. a szülést követő 60. napig be kellett volna adni a nyilatkozatot.Babavaró.

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ebben a csoportban rengeteg ilyen kérdés van. Leírják azt is, hogy mi a teendő, ha kicsúztál a 60 napból.

2023. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"a szülést követő 60. napig"

Akkor még úgy kb. 8 hónapod van.

2023. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már csatlakoztam is. Szüneteltetés nélkül megvagyunk, inkább a csak a kamatmentesség lenne a fontos.
2023. márc. 14. 20:01
 4/14 A kérdező kommentje:
Második, nem igazán mivel december 02-án szültem.
2023. márc. 14. 20:02
 5/14 anonim ***** válasza:

4: "A terhességem 91.napján elküldtem az igazolást a bankos csajnak,most mégis azt mondja,h. a szülést követő 60. napig be kellett volna adni a nyilatkozatot."

Tehát nem kapták meg 9 hónappal ezelőtt akkor?

Tudod igazolni, hogy beküldted, nem?

2023. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Munkahelyi email címemről küldtem, most próbálják nekem kikeresni, mert nálam már megszűnt a fiók. Remelem nem nekem mosódtak össze az infók.
2023. márc. 14. 20:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen nyilatkozatot küldtél? Nekünk be kellett vinnünk a várandós kiskönyvet, kitöltve, lepecsételve a 7. oldalát.
2023. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ugye az orvos állított ki egy igazolást, hogy betöltöttem a terhességem 91. napját. (Anyaságihoz is jó volt) azt elküldtem és úgy hittem tök jók vagyunk, mivel nem akartuk szüneteltetni, erre a napokban beugrott hogy mikor megszületett, akkor nem küldtünk anyakönyvit. Felhívtam az ügyintézőt, aki mondta, hogy kicsúsztunk a 60 napból, és elküldött egy 3 oldalas nyilatkozatot, hogy minél előbb vigyük be a bankba a gyerek igazolványaival. Itt tartunk most. Csütörtökön bemegyek személyesen is a bankba.
2023. márc. 14. 20:25
 9/14 paradicsom31 ***** válasza:
Remélem rendben lesz minden.
2023. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, tök jó a lelkierő töltés. 🥰Én is remélem. Azért is mert SM em van, tényleg nem akarunk több babát de fontos lenne a kamatmentesség. Ezért is nem annyira kedvező válasz, hogy next time…
2023. márc. 19. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!