Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 60 napos felmondási időre...

60 napos felmondási időre kötelezhetnek 2 hónap munka után?

Figyelt kérdés
Határozatlan munkaidejű. A szerződésbe igen 60 nap áll, viszont törvényesen 30 nap lehetne, nem? És évek múlva növekedhetne, sokan így tudják... Semmiképp nem akarom náluk lehúzni a Karácsonyt. Még nem küldtem el a felmondásomat. Mit csináljak?

2018. nov. 8. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez van a szerzodesben akkor termeszetesen kötelezehetnek
2018. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbaidő nincs?

Nálunk is 60 nap a felmondási idő, párom munkahelyén 45. Van ilyen. Ha aláírtad, akkor annyi.

2018. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

1 hónap szokott lenni, de a ha két fél szerződésben másképp állapodik, akkor az a mérvadó.

Új melót nem tudsz a papírjaid nélkül vállalni.

Nézd meg a munkaszerződésedben, mi az, ami azonnali kirúgást eredményez, és csináld azt.

2018. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Új melót nem tudsz a papírjaid nélkül vállalni.


Miért nem??? És aki fél sem mond, hanem párhuzamosan van több jogviszonya?

2018. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha "költözök"?
2018. nov. 8. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Úgy érted, a költözés indok e az azonnali hatályú felmondásra? Nem.
2018. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbaidő nem volt??
2018. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
letelt :D
2018. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, letelt. :) Amiért pedzegettem, hogy felakarok mondani még kevesebb fizut is kaptam őszerinte indokolt dolog miatt, viszont csak annyit mondott, hogy valamit elrontottam.. próbaidő 1 hét volt, azóta hibám se volt, meg nyílván egyre ügyesebb az ember.. csak az emberek miatt hagyom ott, jó 2 hónap lesz :D Azért köszönöm a válaszokat.
2018. nov. 9. 05:52
 10/10 anonim válasza:

"Új melót nem tudsz a papírjaid nélkül vállalni."


Már miért is nem? Azért imádom ezt a fórumot mert olyan földrengető baromságot lehte itt olvasni.....


bármilyen új helyen be tud állni zéró papírral is.

2018. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!