Az alábbi esetben adnak személyi kölcsönt a bankok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, tavaly volt meg az első teljes lezárt üzleti évem, amúgy 2021 március vége óta KATÁs voltam, tavaly nyáron mikor jött a szigorítás átmentem átalányadózásra.

Az a gondom hogy az elmúlt pár hónapban volt elég sok ki-és befizetésem a Tippmixpro-ra, nem csináltam nagy mínuszt, viszont a pénzt szinte minden nap kikértem, majd visszaraktam, így elég szép forgalom jött össze.

A fő fizetésem, amit egy külföldi cégnek dolgozva keresek azt az OTP-s eurós számlámra kapom. Onnan csak annyit szoktam hogy átutalom a forintosra, ami szintén az OTPnél van. A forintos számláról fizettem be és ki is végig a PRO-ra. Van egy számlám a Raiffaisennél is, ott nincs semmi forgalom, viszont gondoltam náluk kérek személyi kölcsönt, mivel sokkal kedvezőbb mint az OTP. Bár igazából bármelyik bank szóba jöhet, a legkedvezőbb feltételeket keresem.

Viszont kérni fognak 3 havi bankszámlakivonatot onnan, ahova a fizetésem érkezik. Ilyenkor ha az €-s számlámról mutatom be nekik a 3 havit (+ a NAV-os adóbevallást a tavalyi évről, nem tudom azt kérik-e), akkor mivel nem látszik rajta a fogadás így megkapom valószínűleg a hitelt?


2023. márc. 25. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyféleképpen derülhet ki.
2023. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy?
2023. márc. 25. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Benyújtod a hiteligénylést. Vesztenivalód nincs…
2023. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!