Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Visa dombornyomott bankkártyán...

Visa dombornyomott bankkártyánál hányszor lehet próbálkozni egy pin kóddal?

Figyelt kérdés
Olvasok olyat hogy napi 3szor maximum, utána benyeli a kártyát az atm, vagy letiltják. Napi 3szor vagy egy kártyánál összesen 3 próbálkozás van?
2023. ápr. 1. 13:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Egy kártyával összesen 3-szor. De ha harmadjára jó kódot adsz meg akkor lenullázódik és újra 3 esélyed lesz, nem csak 1.
2023. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

És mikor jó pint adok meg, de a fizetési limitet túllépem és hibát ír ki az mennyire problémás?

Volt olyan hogy nem állítottam át a netbankban a limitet és úgy próbáltam meg pénzt levenni vagy kifizetni valamit és természetesen sikertelen volt, az atm a kártyámat kiköpte.

2023. ápr. 1. 14:01
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

3-as


Melyik banknál vagy?

Nekem se az alkalmazásban, se az internetbankban nem látszódik a pin.

2023. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

#5

Ká und Há

Rányomsz a bankkártyára és ott van.

2023. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

#5

Az OTP-nél meg én magam adom meg a pin kódot amikor nyitom a számlát és igénylem a kártyát, ráadásul bármikor meg tudom változtatni olyan számra, amit könnyen meg tudok jegyezni.

Van még valami? :)

2023. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Köszi 6-os.


Én nem annál a banknál vagyok.

2023. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"És mikor jó pint adok meg, de a fizetési limitet túllépem és hibát ír ki az mennyire problémás?"

Semennyire nem problémás. Ráadásul vásárlás előtt az alkalmazásban felemelheted a kívánt összegre a limitet, utána meg visszaállítod megint tetszőlegesen. Így a nem kívánt vásárlások ellen is védekezhetsz, ha elcsórnák a kártyádat, nem tudnak vele vásárolni.

2023. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a kerdezonek ez nem a sajat kartyaja,kulonben tudna a kodot es a limitet is. Ugye nem 80 eves demensemberrol beszelunk….
2023. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Pin kód sehol nincs tárolva. Nem is értem miért lenne? Atm nél esetleg meg tudod változtatni feltéve ha tudod az eredeti pin kódot.

Limitet úgy állítod be ahogy akarod, netbankon ..

Feltételezem nem tudod a kártya adatait, hát így nehéz lesz.


Nem kell olyan mohócskának lenni, próbálkozzál csak.

Addigra millió foto leszbrólad ahogy ügyeskedsz. Ki van ez találva.

Szerintem add vissza a kártyát annak aki tudja az adatokat rajta. Vagy add le egy bankban.

2023. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű kérdést tettem fel. Letiltják a kártyát ha többször a jó pin kód ellenére nem beállított limittel próbálok meg pénzt felvenni, vagy csak kidobja az automata? Az enyém a kártya, csak korábban nem használtam még bankkártyát, most költöztem ki külföldre és még új itt minden, küzdök a nyelvvel és elég sok ügyet kell intéznem, sok helyen a készpénz elengedhetetlen, ahogy a bankkártya is.
2023. ápr. 1. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!