Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Állampapírban megbíztok? 3-4...

Állampapírban megbíztok? 3-4 évig lehet rá számítani? Nem fogják lenyúlni vagy hozzáférhetetlenné tenni?

Figyelt kérdés
Ezek a hírek vagy félelmek vannak bennem, pedig ennél jobban nem sok minden hoz. Ha pl egy 30 millás lakást albéreletezve kb 1,7 milliót hoz.. míg 30 milla állampapírban 4,8at.

2023. júl. 8. 16:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
Na itt van a tőzsdekirály pszichózisos elmebeteg.
2023. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
29%
#20 csak 1-et írj, légyszives
2023. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22%

@21


A tükörben láttad? Szar lehet neked.


@22


Ha egyet sem tudsz, akkor írhatnék én bármennyit is, nem értenéd.


Vettél amúgy januárban Tesla részvényt? Akkor 104 $ volt, most meg 274. Az hány százalék is? Megüti esetleg az álompapír hozamát?


@23


Elhiszem, hogy szeretnéd, ám az álmaid sohasem fognak megvalósulni.

2023. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%
most komolyan annyira vilàgtalan vagy, hogy règi àrfolyamrobbanàsokkal dobàlózol? utólag mindenki okos. de főleg te. ezèrt vagy csak egy nyomi troll.
2023. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
43%

Az a nyomi, aki a tükörből néz vissza rád.


A troll pedig itt a Holdról is jól láthatóan te vagy.


A témához is lenne gondolatod vagy csak a személyeskedés megy?

2023. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
44%

Jelenleg az állampapír a legjobb kockázatmentes befektetés. Én a héten tettem be még pár milliót a többi mellé.

Most már annyi kamatot ad, mintha a 8 órás fizetésem mellé lenne még egy négy órás. (nyilván nem tudom felvenni havonta, csak a számok miatt írtam)

2023. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
42%

@26


Persze, ezt simán meg lehet csinálni.


Nem bonyolult.


Forexen mát akár 1-2 milliós tőkével is megy.

2023. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát ja, csak a forexen ötből négy ember elveszti a pénzét, szóval nem igazán lehet ajánlott “befektetésnek” nevezni, inkább amolyan szerencsejátéknak.
2023. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Igaz, aki szerencsejátéknak tekinti, az tényleg elveszíti a pénzét. A tőzsde nem szerencsejáték. Köze nincs hozzá.


Akik a tőzsdére nem szerencsejátékként tekintenek, hanem szakmaként/befektetésként, azok jól keresnek vele.


Ki akadályoz meg téged abban, hogy te az ötödik légy, aki keres vele?


Aki szerint a tőzsde szerencsejáték, annak a villanyszerelő szakma is az, hisz “a vezetékben vagy van nálam vagy nincs”.


Aki egy kicsit műveli magát ezen a területen, az pontosan meg tudja állapítani, hogy a vezetékben mikor van áram, s mikor nincs.


No ugyanez igaz a tőzsdére is.

2023. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!