Milyen lehetőség van?

Figyelt kérdés
Postán kapom a családit, már 25.-én utalták kártyára a szeptemberit az iskolakezdés miatt, de mégma se hozta a postás. Valószínű hogy csütörtökön fogja, de én úgy tudom hogy a második napra ki kellene hozni, azaz ma meg kellett volna kapni. Minden hónapban így van hogy napokkal később hozza ki. Bankkártyára szeretném tenni, mert ez már tarthatatlan, de nem sok ez az összeg és nincs más ami jönne rá, lehet hogy a kártya kamattal még rosszabbul járok. Sajnos sehol se lehet jelenteni a postát, arra hivatkoznak hogy sok a munka és kevesen vannak, az államkincstár időben küld szét minden, a kihordás nem rájuk tartozik. Ebben a rendszerben senkit nem lehet felelősségre vonni semmiért.
2023. aug. 29. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

"A postai kézbesítés ennél lassabb, 3-5 nap is lehet, mire megkapják a családok."


A posta nincs késésben.


Csak a családi pótlék miatt felesleges fenntartani egy bankszámlát.

2023. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csaladi szex
2023. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig úgy volt hogy a kártyára megérkezett mondjuk hétfőn, én szerdán már megkaptam. Kb fél éve van így hogy van amikor 7.-én kaptam.
2023. aug. 29. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem kellene inkább elgondolkozni, mit csinálok rosszul, hogy 2 nap késés és megáll az élet?
2023. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4, nem kéne elgondolkoznod, hogyha normális választ nem tudsz adni, akkor hagyd meg magadnak amit gondolsz? Kérdeztem, mert hivatalos papírokksl és számlákksl is ugyanezt csinálja a posta, hogy ráérősen hordják ki.
2023. aug. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!