Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A szép kártyámat új céghez is...

A szép kártyámat új céghez is átvehetem vagy mindig kell újat csináltassak?

Figyelt kérdés

Eddig Edenred kártyám volt de sajnos December végén megszűnik.

Így a héten meg kerestek a munkahelyemen hogy be megyek a a bankba szép kártyát csináltatni az OTP-hez vagy ők rendezzék el nekem MKB banknál, én az utóbbit választottam mert nem volt kedvem még munka után.

De ha egyszer váltok új munkahelyet akkor MKB szép kártyámat is használhatóm majd ott is vagy megint kell újat csináltassak?



nov. 28. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire minden szep kártya használható minden munkaltatonal.

Viszont van olyan, hogy a munkáltató azt mondja, hogy egyik vagy másik típust használd....

nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Baj hogy a szerződésnél a dátumot nem írtam rá?

Holnap vesszem be a munkahelyemre le fénymásoltatni, de nem tudom dátum nélkül elfogadják e, siettem a buszhoz dátumra meg nem figyeltem.

nov. 29. 19:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Vissza mentem, még jó hogy mert alá se írták nekem se nem pecsételték le.
nov. 30. 16:20
 4/4 anonim válasza:
100%
meg kerestek .... be megyek :-)))
jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!