Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Karacsonyra gyűjtök, hogy a...

Karacsonyra gyűjtök, hogy a kisfiamnak szép karácsonyt tudjak varázsolni, valaki ad ötletet hogyan tudnék pénzhez jutni ? Dolgozom természetesen, de egy 8 órás állással itt egy kis városban, albérlet mellett nem nagyon vagyok jó anyagi helyzetben.

Figyelt kérdés

Elváltam, apuka nem fizet gyerektartást, mert ő az ott maradt hiteleket fizeti, így én vesztettem mindent, házat, gyerektartást mindent. Sajnos bele mentem ebbe.

Most van egy 7 évesen akinek szeretnék mindent megadni, de nem fog pénzem maradni. Valaki segít egy ötlettel ?



nov. 29. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Plazmaadás
nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem éri meg konkrétan beutaznom a nagyvárosba azért a pénzért.

Voltam 1x, akkor fizetett a legjobban, az első azt hiszem 18 ezer volt, de a többi úgy kb alig valami ha ne utazom odáig.

nov. 29. 11:44
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát akkor mellékállás hétvégére (pl kisboltban vagy akárhol, egyik ismeőrsöm takarítani jár péntek délutánonként 2 helyre) ha megoldható.

Bármilyen kézműves termék készítése vagy eladása, nyilván az se egyszerű.

Kölcsönkérni valakitől.

Apukával közösen valami ajándék?

Vagy esetleg szexuális szolgáltatás?


Mást mit lehet tanácsolni?

nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Próbálok takarítást keresni.. Ezen dolgozom egy ideje, de akinek eddig ilyen fajta segítség kellett, az már talált magának megbízható embert.
nov. 29. 11:56
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg nem tudsz kiperkálni ezer ft-ot két db csokira neki? Vagy mit gondolsz mi kell a 7 éves gyereknek xbox meg plazmatévé mi?
nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerettem volna sütni neki valamit, karácsonyfa díszünk sincs, mivel mindent ott kellett hagynunk. Még a játékait se hozhattam ..egy részét sem.
nov. 29. 12:54
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék neki xboxot és plazmatévét sem.
nov. 29. 12:55
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Tudod a karácsony a szeretetről szól nem a díszekről meg egyéb vacakról, az meg hogy nem hozhattad el a játékokat sem elégé kamu szagú.
nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Olyan nincs, hogy egy válásnál a bíróság ne ítéljen meg gyerektartást, meg a közös ingatlant az apuka kapja, a gyerek érdekeit nézik. Az meg nonszensz, hogy a játékait sem kaphatja meg a gyerek.
nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Most azt várod valaki utaljon?
nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!