Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Karacsonyra gyűjtök, hogy a...

Karacsonyra gyűjtök, hogy a kisfiamnak szép karácsonyt tudjak varázsolni, valaki ad ötletet hogyan tudnék pénzhez jutni ? Dolgozom természetesen, de egy 8 órás állással itt egy kis városban, albérlet mellett nem nagyon vagyok jó anyagi helyzetben.

Figyelt kérdés

Elváltam, apuka nem fizet gyerektartást, mert ő az ott maradt hiteleket fizeti, így én vesztettem mindent, házat, gyerektartást mindent. Sajnos bele mentem ebbe.

Most van egy 7 évesen akinek szeretnék mindent megadni, de nem fog pénzem maradni. Valaki segít egy ötlettel ?



2023. nov. 29. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Elég gyenge scam hombre
2023. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

Annyira sajnálom hogy így kel életek

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2023. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
A 7 évesnek szeretet, sok figyelem és együtt töltött idő kell, nem drága játékok.
2023. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem akar draga ajandekokat venni. Csak szeretne a 7 eves gyerekenek szeppe tennie az unnepet.. irta, hogy nincsen karacsonyfadiszek, meg ugy semmi kb...

Kerdezo. En a helyedben vennek a 7 eves gyereknek karacsonyi kifestot es gondolom ceruzai vannak otthon es egy tablacsokit es a gyerekkel egyutt kifeshetnetek a szinezot kozosen azran egyutt megennetek a csokit. Es kozben beszelgetnek vele hogy mirol is szol a karacsony igazan.

2023. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, próbálok találni alkalmi munkát, próbálok lehetőséget találni, hogy a ruháimat eladjam, de nyilvan abból sincs sok..Sőt,igazából ha eladom egy-két felsőm, akkor kb marad két darabom. 😅 Nagyon igyekszem, hogy ki törjek ebből és példát mutassak a fiamnak.
2023. dec. 4. 11:53
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Hajtasd be a gyerektartást, vagy kérd a megelölegezését. Nincs olyan, hogy a bíróság nem ítél meg gyerektartást. Olyan sincs, hogy a vagyonmegosztásnál mindent az apa kap, még a gyerek játékait sem hozhatod el, ki ne találd már.
2023. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Abban állapodtunk meg, hogy ő fizet minden hitelt a továbbiakban, mert felvettük a lehető legrosszabb hitelt ami népszerű még mindig. :) A hitel nem teljesített feltétele miatt, ez a hitel havi 100-120 ezerre ugrott, tehát apuka fizet havonta 160 ezer körül a hitelekre, ezért a megállapodás úgy szól, hogy én nem fizetem a hitelt és így el esek a gyerektartástól cserébe.

Ami miatt játékok ott maradtak az az, hogy miattam mentünk szét, ugyanis az erőszakot, egy gyermek elvesztésével járó trauma miatt már nem bírtam elviselni, ami sokszor a meglévő gyerekemen csattant. A jó anyaságot választottam az anyagi dolgokkal szemben, mert ott mindenem megvolt, kivéve a boldogság és az, hogy jó anya lehessek abban a szétszekált, szétrombolt, erőszakos szar életben.

2023. dec. 4. 12:19
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok a nárcisztikusodhoz, aki elhitette veled, hogy te vagy a hibás egy bántalmazó kapcsolatban áldozatként. Sürgősen kezeltesd ki magad, nagyon nem bagatellizálható ügy, szükséged van arra, hogy tisztán láss, ez most egyedül nem fog menni. Van ingyenes pszichológus több irányban is, családsegítő, szakrendelés, mindenféle egyesületek tudnak biztosítani ilyen-olyan szakembereket, köztük jobbakat vagy számodra testhezállóbbakat is. Online is találsz ingyenes pszichológust emlékeim szerint, és simán egy telefonnal is egymás arcába nézhettek. Ne becsüld alá a dolgot, nagyon durván bent vagy az erdőben!
dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!