Mi a ket kamat kozott a kulonbseg?

Figyelt kérdés

Oktoberben voltam utoljara a bankban es ott akkor oktobeerben volt osszesen 16 044 000 ft-om.

Ma voltam azota megint es a 16 417 000 ft-om van. Nem tettem hozza azota, azt mondtak a bankban h ez kamat.

De nem ertem. En majdnem minden honapban kapok kamatokat es kapok rola SMS-t is. De errol a kamatrol nem kaptam SMS-t.

Mi a ket kamat kozott a kulonbseg?


dec. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez csak felhalmozott kamat és még nem fizették ki.

Kifizetéskor jön sms.


De miért nem kérdezted meg ma a bankban?

dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondtak bent, ha most kikernem a penzt, akkor mar azt is kiadnak azaz azt is kifizetnek.
dec. 11. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Pazarlás ennyi pénzt sima bankszámlám tartani.
dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Eleg nagy felelotlenseg ennyi pénzt bankba tartani... Vagod hogy egy eve ez az osszeg kb 3milliot vesztett az ertekebol egy ev alatt az inflacio miatt, amit allampapirban kivedtel volna?
dec. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból nincs "többféle" kamat.


Banki kamat van és kész. Vagy azért, mert alapból hozzátartozik a folyószámlához, vagy azért, mert a pénzed vagy annak egy részét lekötötted azért, hogy a folyószámlához tartozó alapkamaton kívül magasabb kamatozást érjél el.


Mi nem tudjuk, hogy miért nem kaptál erről a magasabb összegről SMS értesítést.


Talán kötöttél le a pénzedből külön összeget a banknál, és ez a kamat ahhoz kötődik? Ez csak egy tipp...

jan. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!