Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Találtam az OTP rendszerében...

Találtam az OTP rendszerében egy hibát, hogyan tudok belőle pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Találtam egy elég komoly hibát az OTP rendszerében, itthon kipróbáltam és apum (persze szóltam neki) számlájáról simán letudtam emelni pénzt. Ergo működik….nyilván nem fogom használni viszont nem szeretném csak úgy az OTP-nek elmondani. Valakinek van hasonló tapasztalata? Betudok menni és tudom azt mondani hogy X összegért elmondom?
dec. 17. 21:33
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

Mégis hogy a csudába tudtál te pénz leemelni róla? 🤔

Szerinted máserol is tudnál? Előbb járd körbe alaposan hogy igaz e az allitas.

2. Nem hiszem hogy foglalkoznának veled,az az pénzt adnának érte.

dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Na tesó próbáld meg leemelni a pénzt Csányi Sándor számlájáról, azt akkor még talán komolyan is vesznek majd.
dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Ha nem haragszol meg, nem szeretném nyilvánosságra hozni. Biztos hogy tudnék máséról de holnap még haverommal is “eljátszom”. Azzal már biztossá válik hogy tényleges hibát találtam-e. Ha nem foglalkoznak velem, én még nekik se mondom el, had agyaljanak akkor ők, vagy szarják le és a későbbiekben ha netán más is rájön (vagy már rájött) kezeljék a rengeteg panaszt.
dec. 17. 21:41
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
cool story bro
dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom hogy annyira komolyan vegyenek hogy a TEK kopogtasson. :D Rémlik valami hogy a MAV rendszerében talált egy fiatal gyerek hibát és még ő került bajba miatta.
dec. 17. 21:45
 6/44 anonim ***** válasza:
96%

Milőtt írsz az OTP-nek, tanuld meg az elváló igekötőket. Nem tapadnak hozzá a segédigéhez.

tud + bemenni = be tud menni (a betud az mást jelent)

tud + leemelni= le tud emelni (a letud is mást jelent)

dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az OTP pont olyan, hogy ezt meg tudod csinálni :))
dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
76%

Én kipróbálnám kulfoldi szamlakkal is. Eleg sok orosz garazdalkodik a magyar bankok körül. Azokat se kapjak el. Az ugyfelek maguk felelnek a szamlajukert.


Szoval irany a kulfoldiek szamlaja es maris nemzetgazdasagi hasznot hajtasz

dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

6; Köszi szépen. Észben tartom. Ha netán látsz más hibát is (az egyértelmű elíráson kívül), nyugodtan javíts ki.



7; Miért ne lehetne? Rengeteg cég járt már így. Lemerem fogadni hogy amióta van ez az online rendszer, nem én vagyok az egyetlen aki talált hibát benne. Max nincs nagy vízhangja.

dec. 17. 22:40
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Le merem


Visszhangja

dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!