Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Találtam az OTP rendszerében...

Találtam az OTP rendszerében egy hibát, hogyan tudok belőle pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Találtam egy elég komoly hibát az OTP rendszerében, itthon kipróbáltam és apum (persze szóltam neki) számlájáról simán letudtam emelni pénzt. Ergo működik….nyilván nem fogom használni viszont nem szeretném csak úgy az OTP-nek elmondani. Valakinek van hasonló tapasztalata? Betudok menni és tudom azt mondani hogy X összegért elmondom?
dec. 17. 21:33
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
77%
elég ha az apu ujját levágod, az is biztonsági rés ...
dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
77%

be lehet állítani, hogy 2 perc elteltével az applikációt csak ujjlenyomattal lehessen újra megnyitni.


De ha szólsz apunak, akkor ő beenged.

dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Utolsó, és azt be lehet állítani, hogy egyáltalán ne kérjen semmit? Szóval belehet állítani azt, hogy én most oda megyek, és simán belépek a te fiókodba úgy hogy ne kérjen se Face ID-t, se ujjlenyomatot, se 2 faktoros igazolást, se biztonsági kódot, szóval semmit és úgy tudnék így idegenként utalgatni ahogy csak szeretnék?
dec. 19. 22:18
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
@43 Tényleg nem értesz a pénzügyi biztonsághoz. A bankok komplex módon profilozzák az ügyfeleiket és ennek megfelelően tesznek kötelezővé vagy opcionálissá biztonsági lépéseket, mint a PIN, valamilyen biometrikus azonosítás vagy egyéb. Iccsapád gondolom fixen Magyarországon van, havonta kap egyszer fizut, nem netbankon hozzáférhetőek a megtakarításai. Ergo ha valaki fizunapon be tud lépni a telójába (ami eleve feltételezi, hogy ismeri az eszköz belépési adatait vagy rendelkezik olyan technikai tudással, amivel erre képes), akkor le tudna emelni mondjuk 400 ezer forintot. Ezt teszi úgy, hogy el kell lopnia a telefont majd elutalni a pénzt egy számlára, amelyet a bank nem szúr ki azonnal. Sok sikert.
dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!