Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A csirkemellet ha rendszeresen...

A csirkemellet ha rendszeresen fogyasztok segít a hízni? Rendszer sem edzek de nem találtam meg olyan ételt amitől hízni is tudnék. ektomorf testalkat vagyok 28 éves férfi

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem az ételtől függ, hanem kalóriáktól. Ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elfogyasztassz, akkor hízni fogsz.

Természetesen érdemes figyelni a makrókra is. A csirkemell például kiváló fehérje forrá, de bevihetsz még fehérjét tojásból, tejből, halból, más húsokból, hüvelyesekből, vagy táplálékkiegészítővel. Az utóbbit a te esetedben nem ajánlanám, valószínűleg csak pénzkidobás lenne. Nálad az egészséges étkezésen legyen a hangsúly, sok kalóriával.

Zsírokat bevihetsz pl. olajos magvakból.

Ch-t (szénhidrátot) pedig teljes kiörlésű lisztből készített termékekből, gyümölcsökből, zöldségekből stb.

2021. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam már a táplálék kiegészítőket is de max ha 2 kg plusz jött fel rám. Edzés során nagyon sok kalóriát égetek el és amit hozzá eszek szerintem az kevés mert mostanában már elkezdtem jobban fogyni. De nem ez lenne a cél, nagyon gyors az anyagcserém pedig aránylag egészségesen étkezem
2021. jún. 3. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a megoldást. :D

Vigyél be több kalóriát. Sajnos nincs semmiféle csodaszer, vagy módszer, ami hatna. Egyél többet és hízni fogsz.

Az egészséges táplálkozás önmagában a hízáshoz nem lesz elég (csak azért írtam, mert jobb, ha így éred el a célod, mint gyorskajákkal), hanem kalóriatöbbletben is kell legyél.

2021. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajt nem lenne neked rossz ha nőni akarsz, 100 gramm 26 gramm fehérje és 350 kcal.
2021. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

pedig ez 1xű.

elkezdesz 1, 2000 kalóriás étrendet amit tartasz 1 hónapig.

a kövi hónapban 2500 és így tovább 4000ig.

fokozatosan emeled a kal bevitelt, hogy szokjad a zabálást.

ha pedig havi 1-2 kilónál több jön fel, akk visszaveszel, hogy tartsd a havi 1 kiló pluszt és ne lépd át.


de most gondolj abba bele, hogy az úszó phelps napi 12ezer kalóriát evett a versenyfelkészülésében.

2021. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah azt nem írtam hogy sajnos laktóz érzékeny is vagyok így csak laktóz mentes dolgok jöhetnek szóba.
2021. jún. 4. 06:29
 7/9 anonim ***** válasza:

egészség tudatos ember eleve nem fogyaszt tejszármazékokat 1000 és 1 ok miatt.

max sajtot időnként.

így nem értem miért lenne probléma a laktózérzékenység a magasabb kalóriabevitelben?

2021. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Milyen okok miatt?

Az egy dolog, hogy szerinted nem jó, de a legtöbb egészségtudatos ember étrendjében szerepelnek a tejtermékek 1000 és 1 ok miatt. Pl. jó tápanyag, ásványi anyag és vitamin források, a benne található fehérje miatt, a sokoldalú felhasználhatósága miatt és nem utolsó sorban azért, mert finom. :D

Laktózérzékenyként is fogyaszthatsz laktózmentes, vagy laktózcsökkentett termékeket, bár, ha jól tudom, akkor sajtban amúgy is elég kevés van, a készítési eljárásának köszönhetően.

2021. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak azért osztottam meg mert még külön oda kell figyelnem erre is hogy amit eszek az laktózmentes legyen ...
2021. jún. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!