Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom meggyőzni a...

Hogyan tudom meggyőzni a bankot, hogy adjon még hitelt?

Figyelt kérdés

Jelenleg van 3 személyi kölcsönöm, mindegyiket rendesen fizetem. A harmadikat már a családom megsegítésére vettem fel, és a negyediket is ilyen célból venném fel. Egyszer már visszautasították, de úgy tűnik talán hajlandóak lesznek tárgyalni február közepén.

Nem az volt a bajuk, hogy nem tudnám fizetni a részleteket, hanem az eddigi hitelek/tartozás összértéke, ami elég magas. Ráadásul kicsit megcsappant most a pénzem is, de a fizetésem magas, és képes vagyok még egy hitelt bevállalni.


Csak meggyőznöm kell őket vagy - amitől tartok - van ennek valami kb. általános összeghatára, aminél többet a bankok a visszafizetési képességemtől függetlenül már nem vállalnak/vállalhatnak be és ezért fognak elutasítani?


febr. 4. 21:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10-es köszi szépen a hosszabb választ is. Nem ismerem sem a törvényi lehetőségeiket és nyilván pláne nem a belső szabályaikat és mozgásterüket, úgyhogy valóban jó lesz ezzel megbízni valakit.

Köszi!

febr. 4. 23:58
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem megdumálás kérdése. Felső vezetői szinten persze sok mindent át lehet tolni, de ilyen normálus ban ezt nem engedi.
febr. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Adossagrendezo hitel hosszabb futamidovel. Ha van mondjuk 3millio toketartozasod atlagosan 5evvel, akkor vegyel fel 4milliot 7evre( ha a fizetesedbe csak ez belefer)

Az elso harom hitelt nullazzak es a maradekot megkapod. Igy lesz penzed, egy hitelt kell fizetned, de tovabb. Mint amugy kellene.

febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne akard meggyőzni! Ez már adósságspirál! Zsákutca! Inkább azon törd a fejed, hogy hogy tudnál minél hamarabb megszabadulni az összes tartozásodtól.
febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan magas a fizetésed, miért nem teszel félre inkább ilyen helyzetekre? Ez az ész nélküli hitelfelvétel már túlzás, nemcsoda, ha nem akarnak többet adni. Mi történne, ha valami miatt kiesnél a munkából pár hónapra? Szerintem oldja meg a családtagod hitellel a problémáját, nem vagy köteles más miatt eladósodni.
febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!