Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudok utána nézni, egyedül...

Hol tudok utána nézni, egyedül tudnék-e hitelt felvenni saját lakásra és mennyit? Bankomnál érdeklődjek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is jó lenne ha írnátok,sőt nagyon hálás lennék. Igazából egy garzont is örülnék, ha össze tudnék hozni...

márc. 11. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

"Hol tudok utána nézni, egyedül tudnék-e hitelt felvenni saját lakásra és mennyit? Bankomnál érdeklődjek?"

Nem b#zdmeg, a zöldségesnél...

márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Én a hentesemnél szoktam
márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Bemész a bankba, akár többe is, elmondod mit akarsz, ők meg elmondják, milyen feltételekkel és mennyit adnak.
márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hármasnak köszönöm a normális választ,első két válaszolónak gratulálok, hogy ilyen taplók vagytok,büszkék lehettek magatokra.
márc. 11. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Én büszke vagyok magamra.

Remélem te is az vagy, hogy ilyen marhaságot tudsz kérdezni

márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Én valóban elég sok mindenre büszke vagyok az életemben. Ha ezt a kérdést én tettem volna fel, az mondjuk elég nagy szégyenfolt lenne.
márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

"Tapasztalatokat is jó lenne ha írnátok,sőt nagyon hálás lennék."


Bementem a bankba és felvettem a hitelt.

márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy kezdetnek megírhattad volna, hogy mennyit keresel. Anélkül semmit nem lehet mondani.
márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, a beszólogatós válaszolókkal ne törődj. Fogalmuk sincs, mennyire jogos a kérdésed és bizony mennyire nem egyszerű manapság (sem) eligazodni a lehetőségek között.


Pl. igen gyakori kérdés, rendelkzel-e saját forrással, azaz mennyi önerőd van, lehet-e önerő nélkül egyáltalán lakást venni, ha lehet, nem felelőtlenség-e?


Nyilván az is fontos, mennyire stabil a munkahelyed, mennyi a jövedelmed, mióta dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?


Az sem mindegy, hol, mennyiért nézegetsz garzon lakásokat?


Pl itt van mindjárt egy újdonság, van néhány bank, ahol bizonyos feltételek teljesülése esetén akár 90%-ig is megfinanszírozza a bank a vásárlást, de 10%-ot neked kell beletenni.


Nem szükséges egyáltalán önerő, ha van olyan ingatlan a családban, amire a bank ráterhelheti a teljes vételárat, vagy a megvásárolandó ingatlannal együtt már megfelelő fedezetet nyújt a kért hitelre (sok fiatal így veszi az első lakását)


Mások a lehetőségei azoknak, akik házasok és támogatásokra is jogosultak.


Keress egy hitelközvetítőt, aki díjmentesen tájékoztat, megmutatja a lehetőségeket, a feltételeket, az alapján már el tudod dönteni, reális-e az elképzelésed.

márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!