Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tudok tenni ha kizárt az...

Mit tudok tenni ha kizárt az internetes bank a rendszeréből mert nem jó jelszót használtam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a bankodat.

Egyszerűen nem is értem, hogy a bankos beléptetést nem a legkörültekintőbb módon végezted. Ez azért nem játék és nem az Iwiw, hogy ha nem jó akkor nem jó.

Valószínű, hogy új jelszót fogsz kapni. Ezzel már nagyon gondosan járj el.

2010. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a 3. rossz próbálkozás után letilt 24 órára, aztán újra próbálkozhatsz. De ha végképp nem tudod a kódodat, akkor irány a bank és kérj újat.
2010. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Talán a kérdést a bankod ügyfélszolgálatának tedd fel...
2010. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ballagj be a bankba, es kerj uj jelszot. Attol is fugg melyik bank, vvan amelyik (pl Erste) csak 24 orara tilt ki, utana ujra probalkozhatsz), ja es legkozelebb hasznald a jo jelszot.
2010. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elég felhíbni telefonos ügyfélszolgálatot bők adnak új kódot. ám ahoz meg telebank azonósitódra és jelszódra lesz szükség ha az nincs akkor tényleg mehetsz bankba. Budapest Bank van annyira túlbonyolítva én ott rontom el vigyázzatok amerikai bankonkkal túlaprásak.
2010. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lehet kérni új jelszót ha elfelejtettük?
2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!