Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal rendszeren keresztül...

PayPal rendszeren keresztül történő fizetés esetén van-e, és ha igen, mennyi a tranzakciós díj?

Figyelt kérdés

Ha OTP-s bankkártyámmal 3096Ft értékben szeretnék vásárolni egy honlapon valamit és PayPal rendszeren keresztül szeretnék fizetni, van tranzakciós díj? (A pénznemek közti átváltás díjára gondolok, hiszen Forint számláról USA $-t utalok). Ha igen,kb. mennyi? Hol lehet erről információt találni? Nem örülnék,ha fizetés után derülne ki,hogy lekapnak még vagy 1000Ft-ot tranzakciós díj címen a kártyámról...


Kérlek, csak akkor válaszolj, ha használtad már a rendszert, és van tapasztalatod! (Továbbá becsületes vagy és nem akarsz átverni....)


Előre is nagyon köszönöm!!


2011. jan. 14. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Na,akkor megválaszolom én... Kereken 208Ft-omba került a tranzakció + a 3096Ft.:)(Remélem többet nem számláznak...XD)
2011. jan. 14. 21:09
 2/3 anonim válasza:
Segítenél hogyan működik az utalás? Ebeyen vásároltam és innen nem tudom, hogyan tovább. Ha utalni akarok akkor valami IBAN és Swift kódot kér de ezt nem tudom honnan szedjem az eladó nem adott meg ilyet. Leírnád te hogy csináltad? Én is OTP-s vagyok.
2011. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Ne haragudj, de sajnos nem ismerem az Ebay-t:S A PayPal-t pedig most életemben először használtam. Mindössze regisztrálnom kellett egy e-mail címmel, majd megadni pár személyes adatot (név,lakcím,telefonszám) és végül a profilomhoz rendelni a bankkártyámon található azonosító számot. Ezután felmentem arra az oldalra ahol vásárolni akartam (egy internetes játék), az továbbított a PayPal oldalára, ahol csak jóvá kellett hagynom a tranzakciót és már jött is az sms, hogy az átutalás sikeresen megtörtént. Semmilyen különleges információt nem kért tőlem a rendszer:S
2011. jan. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!