Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Chf alapú lakáshitelünk van....

Chf alapú lakáshitelünk van. Felvettünk 9 mót, és a végén 25 mó-t, vagy többet fizetünk vissza! Van-e valami lehetőség arra, hogy ne kelljen ennyivel többet visszafizetni? Estleg lakáskasszát ha kötnénk plusszba hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon várom az ötleteket, mert sajnos már az eladáson gondolkodunk!
2011. febr. 19. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
77%
pl csökkentitek a futamidőt
2011. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
Mi volna, ha valamelyikőtök kimenne Svájcba dolgozni? Ahhoz a jövedelemhez képest fix lenne a hitel.
2011. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
0%
Evvel sok ezren vagyunk igy.Ezt hivják szabad rablásnak,állami engedéllyel.A válságra való hivatkozással,szép csendben megölik az embereket,és mint irtam törvényesen.CHF??? Tulajdonképpen ki látott itt CHF-et?mert én nem amikor felvettem a hitelt,csak jó magyar forintot...és mégis alpesi valutában adósódtam el,egy életre.Ez a kész átverés show!!!!
2011. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
60%
13:31-es hülyeséget beszél. Semmi átverés nincs benne. A tartozása mindenkinek (aki fizeti) folyamatosan csökken, csak CHF-ben kell nézni, nem forintban.
2011. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
61%

Miért lenne átverés???

Mindenkinek benne volt a szerződésében, hogy vállalja az árfolyam kockázatot.Inkább gondolkodni kellett volna, mielőtt aláírjátok.Szabad rablás???De akkor jó volt a pénz, amit felvettetek.Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér!Ennyi.Lehet lepontozni.

2011. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
45%
9 milliót annakidején eleve legalább 70-80000-es törlesztőre vetted fel, 20 vagy 25 évre. 240x70000=16 800 000~17 millió, eleve közel a duplája. Ha már akkor tudtál volna számolni, most nem merülne fel a kérdés. Ha akkor nem hitted volna el a banknak, hogy semmi baj nem lehet, akkor most nem lenne ennyi. Ha akkor bevállalod a hitelbiztosítást (1-2000Ft/hó), akkor most _talán_ nem 150000 lenne a törlesztő. A papírt te olvastad alá, te nem gondoltál bele abba, hogy gond is lehet (akár a válság, de elég a munkahelyet elveszteni egyikőtöknek). Ez mind nem az állam volt. Sem az akkori, sem a mostani.
2011. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magasröptű hozzászolásokat! De hidd el, hogyha tudom, hogy a duplája helyett a tripláját kell visszafizetnem a hitelnek, akkor nem veszem fel!!! De az utolsónak üzenem, ha nem tud, csak rosszindulatú megjegyzéseket írni, akkor köszi de nem vagyok kíváncsi RÁD!!!
2011. febr. 19. 18:39
 8/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki tényleg segíteni akart a hozzászolásával!!!
2011. febr. 19. 18:40
 9/77 A kérdező kommentje:
Bocsi, hozzászólásával akart lenni!
2011. febr. 19. 19:02
 10/77 anonim ***** válasza:
37%
14.04-től lefelé.Elsősorban te beszélsz orbitális hülyeségeket,az alattad lévőkkel együtt.Szerinted abban nincs semmi átverés,hogy a törlesztő részletek duplájára,triplájára nőttek???Kiknek csökkennek a tartozásai?-miről beszélsz te itt?Miért nem nézel tévét,hallgatsz rádiót?Akkor nem igazán kommentelnél ennyi marhaságot.Jó volt a pénzt felvenni??Persze,hogy jó,és fizettük is a megállapodások szerint.De arról szó nem volt,hogy mondjuk 9 millióra 25 milliót követelnek vissza,válság ide, vagy oda.Mert hagyjuk ezt a válságra való hivatkozást is!!!Egyszóval elöbb tájékozódjatok,mielött ennyi szennyet ide felirtok a hitelesek ellen.Engem is lelehet pontozni,pont sza@ok rá.
2011. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!