Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Chf alapú lakáshitelünk van....

Chf alapú lakáshitelünk van. Felvettünk 9 mót, és a végén 25 mó-t, vagy többet fizetünk vissza! Van-e valami lehetőség arra, hogy ne kelljen ennyivel többet visszafizetni? Estleg lakáskasszát ha kötnénk plusszba hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon várom az ötleteket, mert sajnos már az eladáson gondolkodunk!
2011. febr. 19. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
:) Hát, ha téged ez tesz boldoggá, legyen! Igen, szánalmas elnyomott vagyok.. Hogy ez mit változtat a fent leírtakon, nem tudom, de ha ennyivel örömet szerezhetek neked, rajtam ne múljon! Elég egyszerű egy lény vagy.. ;)
2011. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 A kérdező kommentje:
Gondold így, ha ettől szebb lett a napod, akkor hát legyen!!!
2011. márc. 1. 06:25
 73/77 anonim ***** válasza:
Mindig szebb a napom, ha segíthetek. Az mondjuk kicsit beárnyékolja, ha a "vitapartnerem" érvek fogytán személyeskedésbe fordítja a beszélgetést. Főleg, ha látom rajta, hogy nála a segítő szándék következetes elutasításba ütközik. Rossz látni, hogy azon nem lehet segíteni, aki nem hajlandó a fejlődésre, csak a kérdés kiírásáig jut el. :(
2011. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:

Ne anyázzátok már egymást, úgysem tudja egyikőtök se meggyőzni a másikat.


Látom, lejjebb ment a százalékod, ne aggódj, nekem is lejjebb ment, mikor írtam néhány kérdésre a politika és a pénzügyek rovatba, pedig csak segíteni akartam, csak nem volt szimpatikus a válaszom, ami ugye itt a hsznosságot jelenti.


A szakmai részeket pedig érdemes végigolvasni mégegyszer, vannak benne okos dolgok.

2011. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
óóóó köszi, hidd el, nem aggódok..:) tudom, hogy a legtöbb kérdés nem kérdés, csak szimpátiát vár a kérdező. Tehát azt kell írnod, amit a kérdező olvasni akar, hogy "hasznos" legyél..:) Ez ám a legalja.:) Én tehát nem akarok "hasznos" lenni, inkább megírom a választ..
2011. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 A kérdező kommentje:
Akkor leírom mégegyszer, hogy mindenki felfogja!!! Nem szimpátiát vártam és várok!!! Hát tényleg nagyon hasznos volt az a tanács, hogy fizessem vissza egy összegben a felvett hitelt, de szerinted, ha lenne ennyi pénzem akkor kérdéseket tennék itt fel!!!???? Ezen a tanácson kívül, csak kioktatást kaptam, hogy milyen rosszul döntöttem, ezt én is tudom, ezért vártam HASZNÁLHATÓ ötleteket! De, ha téged ez boldogít, akkor tényleg sajnálom, hogy nem 100%-os vagy, pedig, te mindent megteszel ennek érdekében!
2011. márc. 1. 16:37
 77/77 anonim ***** válasza:

Nézd, hiába a kirohanás, az egyetlen megoldás, hogy ne kelljen többet (kedvedért: ennyivel többet) visszafizetni, ha előtörlesztesz, vagyis előbb törlesztesz. Azt nem tudom, mennyi pénzed van, nem is akarok feltételezésekbe bocsátkozni. Sem a pénzügyeidet, sem a személyedet illetően. Az a te stílusod. Azt meg, hogy mi a *számodra* használható ötlet, azt egy válaszoló sem tudhatja.


A %-ot én nem sajnálom, hidd el, pont elég jól ismerem az embereket ahhoz, hogy ez ne érdekeljen!

2011. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!