Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Chf alapú lakáshitelünk van....

Chf alapú lakáshitelünk van. Felvettünk 9 mót, és a végén 25 mó-t, vagy többet fizetünk vissza! Van-e valami lehetőség arra, hogy ne kelljen ennyivel többet visszafizetni? Estleg lakáskasszát ha kötnénk plusszba hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon várom az ötleteket, mert sajnos már az eladáson gondolkodunk!
2011. febr. 19. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az utolsó kommenteddel magadat minősíted, vergődsz a saját magad ásott veremben, és a segítő, vagy jó tanácsot adó válaszolót sértegeted.Fel vagy háborodva, mert másnak sikerült az, ami Neked nem, és ez személyes sértésnek veszed.Ezzel a mentalitással lehet ezen a szinten maradni, vagy esetleg lejjebb csúszni.Mást nem tudok elképzelni.

2011. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:

Te meg azt vetted volna észre, hogy mikor írok neked (első hozzászólásaim), mikor más válaszolónak, és mikor az átlagos bajban lévő hitelesnek.


Ha írok egy teljesen személytelen 100ezres példát, mégis mi a retkes lófszért veszed magadra, és írod ide, hgoy mennyit keresel?!? Kit érdekel az? És hogy jön ide egyátalán?!?


Ugyanakkor vedd észre, attól, hogy a kérdést te írtad ki, attól még nem leszel itt moderátor. A véleményemet nem azért fogom leírni vagy nem leírni, mert téged érdekel, vagy nem érdekel. Arra magasról teszek, ha megengeded..

2011. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
Nehogy agyvérzést kapjál 65%-os.
2011. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 A kérdező kommentje:

Hát valóban felbosszant, hogy ennyi "szerencsétlen" ember van, aki azon élvezkedig, hogy beszólogat másoknak!!! Egyátalán nem érdekel a véleményed,és ha figyeltél volna, akkor talán a kérdésre is tudtál volna válaszolni(Amit, azért erősenkétlek!!!)!!! Rosszindulatú hozzászólásokat továbbra sem várok!!!

Továbbá azzal, hogy megírtam mennyit keresek, azt akartam érrzékeltetni, hogy nem lehet havi 400.000 Ft-ot félrereakni!!! Az első hónapban tényleg félrerakhattam volna a teljes fizetésem, de valószínűleg 5 nap múlva éhenhaltam volna, akkor meg minek a lakás??? Okostojások!!!

2011. febr. 27. 18:46
 65/77 anonim ***** válasza:

"ha figyeltél volna, akkor talán a kérdésre is tudtál volna válaszolni"


Hát, ha figyeltél volna, észrevetted volna a választ. Azt hiszem, nem lehettem volna ennél egyértelműbb.. Mivel jóindulatúan feltételezem, hogy nem funkcionális analfabétizmus, hanem pillanatnyi elmezavar az oka annak, hogy mégsem vetted észre, idemásolom neked mégegyszer:


********************************************************

"Van-e valami lehetőség arra, hogy ne kelljen ennyivel többet visszafizetni?"


Van! Most kell visszafizetni egy összegben az egészet.

********************************************************


"azt akartam érrzékeltetni, hogy nem lehet havi 400.000 Ft-ot félrereakni!"


Ezzel csak azt érzékeltetted, hogy TE NEM TUDSZ/AKARSZ félretenni. Keresel 100-at, és megelégedsz vele, hiszen kölcsönvéve más pénzét már így is tiéd lehet a világ! Ez a te hozzáállásod. Én meg leírtam azokét, akik összegyűjtötték előre a házuk árát. Nem kell azon besértődnöd, hogy nem mindenki gondolkozik úgy, mint te.. Ez nem rosszindulatú hozzászólás, hanem segítő szándékú. Hogy értsd, hogyan működik a világ, és tudd, nem csak úgy lehet, ahogy te próbálod.


Ja, ne ferdíts, senki nem rakja el az egész fizetését. Annyi történik csupán, hogy előre gondolkozva *spórol*! Kevesebbet költ luxusra, mint te! Megelégszik jóval szerényebb életkörülményekkel, és nem teszi le a munkát napi 8 óra után. Ennyi.


(Ja, természtesen a fentiek nem *neked* szólnak, hanem annak, aki magára veszi.)

2011. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 A kérdező kommentje:
Az viszont neked szól, hogy hanyagolj a tanácsaiddal!!! Te egy megkeseredett ember vagy, akinek annyi az össz öröme, hogy ide írogat és másokat kioktat!!! GRATULÁLOK!!!
2011. febr. 27. 20:17
 67/77 anonim ***** válasza:

:) lehet, hogy mégis funkcionális analfabétizmus...


"a fentiek nem *neked* szólnak", tehát meglehetősen hanyagolva vagy..


Viszont az ember örül, ha adhat. Én megragadom a lehetőséget, és új életszemléletet adok az arra fogékony elméknek. Látod, megintcsak nem rólad van szó. Valamiért nem fér a fejedbe a tanács. Kérdést írsz ide, önzetlen segítőktől megkapod az összes lehetséges választ rá, de látszólag nem sikerült megértened őket. Valószínűleg nem is segítséget, ötleteket kértél, hanem szimpátiát.

2011. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod, hisz mindenkinél okosabb vagy!!!
2011. febr. 28. 12:01
 69/77 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudom, nem vagyok mindenkinél okosabb. Ezért is írom mindig azt, hogy "lehet", "valószínűleg", "látszólag" stb. Gondolom ezek nem tűntek fel, ugye? ;) Hmmmm, hmmmm...
2011. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:
A véleményem továbbra sem változott rólad, a mindennapokban valószínüleg téged elnyomnak, és itt éled ki azt, hogy másokkal rosszindulatúskodhatsz!!! Sajnállak, hogy csak ennyi öröm jutott neked!!! Szánalmas vagy!!!Hmmm, hmmmm....
2011. febr. 28. 18:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!