Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom fizetni a hitelem-má...

Nem tudom fizetni a hitelem-már elvagyok maradva 150ezer forinttal. Egyedül maradtam a 3 hónapos kislányommal-képtelen vagyok fizetni. Szükségem lenne legalább 200 ezer forintra, de már feltettek a bar-listára-így hitelt már nem kapok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem mondta fel a bank a szerződést akkor célszerű bemenni és elmondani, hogy most nem tudsz fizetni, de mondjuk x idő múlva fogsz tudni, és szerződésmódosítást kellene kérni tőlük. Az igazság szerint ezzel lehet már elkéstél, mert barlistára 3 hónap tartozás után tesznek csak fel.
2009. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Imádkozz :(.

Nem gúny akart lenni, én is azt teszem. Csodára mindig van esély :)

2009. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A másik fél adós volt a hitelben? Ha igen, akkor a bank tőle fogja követelni a hiteltörlesztését.


Hétfőn mindenfélekép menjél be abba a bankfiókba, ahhol aláírtad a hitelszerződést és az egyik ügyintézőtől kérj segítséget. Ezt minnél hamarabb tedd meg azért, hogy átütemezzék a törlesztőidet, illetve ne adják át a behajtási osztálynak.


Van még egy ötletem, de ezt csak a legutolsó esetben írnám meg, ha az előző nem működne és csak privátba. Tehát ha szükséges lenne, akkor írj.


Megpróbálhatsz az önkormányzattól is segítséget kérni.


Megjegyezném, hogy most aktív bárlistás vagy, ha rendeződik az ügylet még 5 évig fenntmaradsz rajta passzív statuszban.


Azért, hogy egyedül maradtál nagyon sajnállak.


Fel a fejjel!!!


Üdv

iti

2009. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én adósságrendező hitelt javasolnék, van ahol bar-listásoknak is adnak! Ha érdekli, írjon nekem egy e-mailt. Nem kell aggódni, mással is megesett ez már! :) Sok sikert!
2009. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!