Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot válasszam:Raifai...

Melyik bankot válasszam:Raifaissen vagy erste? Hol érdemesebb számlát és megtakaritást nyitni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

mindkét bank hasonló kb, de ha van havi 120ezer ft nettó jövedelmed, akkor válaszd a Raiffeisen díjnullázó csomagját, mert akkor mindent ingyen kapsz. Számlavezetés, utalás stb...

Ha nincs havi 120 ezer nettód, akkor teljesen mindegy. Azt válaszd, amelyik közelebb van... :))

2011. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nincs havi 120 ezred, akkor választ az unicreditet ott limit nélkül van ingyen számlacsomag (utalás ATM, számlavezetés)
2011. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.És a bankkártya igénylés pénzbe kerül?
2011. máj. 28. 19:19
 4/8 anonim válasza:
Válaszd az Erste Privilégium számlacsomagot. A legtöbb tekintetben piacvezető. A gyors ügyintézésben segítek. Hívj:+3630 5589423 vagy küdj e-mailt: t.neogrady@gmail.com
2011. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Akkor én most remélem alaposan le leszek pontozva..


RAIFFEISSENT SOHA!!!


5. éve nem képesek felfogni azt,hogy tértivevényes,ajánlott levélben felmondtam a szerződésemet.Aztán bementem és kitöltöttem a felmondáshoz szükséges papírjukat is.

Azóta megint levelezgetünk.


Unicredittel nincs tapasztalatom, R-nél sztem bármi jobb..



Hibákért bocs,sietős volt :-)

2011. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ERSTE szerintem szar lassan utalnak gondd van velük csak pl.: PayPal nem is ismerik -.-" én most a CIB nélvagyok eddig jó:D
2011. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajna mindegyik szar, ezek a bankok nem azért vannak hogy nekünk jó legyen, van tapasztalatom 1-2 banknál és elmondhatom, hogy mind szemét lehúzós értetlen szarszemétszaralak.
2011. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nevetséges,amiket írtok.Magyarország legjobb bankja jelenleg az AXA 0Ft-os ktg-gel és átutalási díjjal. kamata félmillió alatt 5%, félmillió felett 7%. Nincs rajta lekötés, így is veri az összes bankot magasan és ez jó pár évig így is marad. Más kérdés minek kell a bankszámla..ha azért,h a fizetés rákerüljön ok, de másra egyáltalán nem ajánlom. Csak a forgó pénzt szabad azon tartani. Ha van kérdésed írj nyugodtan.
2011. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!