Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes megtakarítást...

Hol érdemes megtakarítást nyitnom?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valamit?
2011. aug. 10. 19:35
 1/2 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Attól függ mekkora összegből, mennyi időre? Milyen célra? Interneten szeretnéd-e követni? Havonta/negyedévente/félévente/évente szeretnéd fizetni? csekken vagy átutalással, esetleg inkasszóval? Lehessen-e belőle kivenni útközben? Hozzárakni? Baleseti vagy egészségügyi kiegészítőket vagy életbiztosítást szeretnél-e mellé? Gondolkodtál-e mibe szeretnéd fektetni ezt a pénzt?

Nagyjából ha ezekre tudom a választ, akkor megbízhatóan tudok ajánlani valamit.

2011. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mik a fontossági szempontjaid? Kockázatvállaló vagy, vagy biztonságban szeretnéd tudni megtakarításodat? Mire hegyezed ki?

Én biztonságos, korrekt hosszútávú megtakarításokat indítottam már vagy öt éve, most is meg vagyok velük elégedve. Ha érdekel, akkor írj.

2011. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!