Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás hitel vagy lakás Lízing?...

Lakás hitel vagy lakás Lízing? Melyik az előnyösebb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 12:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Előnye a saját tőkének van, nem a hitelnek!"

Buta vagy, de legalább okosnak hiszed magad! Az is valami...

2011. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy buta vagyok, mégis mindenünk megvan hitel nélkül.Nekem a 6 szobás házam tulajdoni lapja olyan tiszta mint Hófehérke, a bankkal csak annyi dolgom van, hogy utalnak nekem, vagy én utalom a fizetéseket.

Legyek én csak mindig ilyen buta, Ti meg legyetek okosok:)

2011. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen az, amikor az ember forintban méri az észt..:)


Mellesleg, ha okos lennél, észrevehetnéd, hogy amikor fizeted a fizetést, akkor hitelt törlesztesz. Az emberek addig hitelbe adták neked a munkájukat. Gondolom ez már túl bonyolult koncepció. Nyilván a gigasok pénzedet mindet egyből elköltöd, és nincs megtakarításod, ugye? Ha van, arra sem kérsz és kapsz kamatot, ugye? Nos, ha mégis, akkor máris élvezed a hitel előnyeit, csak nem tudom, a hat szobás eszed ezt fel bírja-e fogni. Mondjuk egyszerűbb bégetni, hogy "a hitel rossz, saját tőke jó." Orwelli gondolatok...

2011. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jajj, te szegény...Én nem vitázom veled a józan paraszti eszemmel...

Nekem van, neked nincs.Ez így működik.

Jó éccakát!

2011. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!