Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbüntettek parkolójegy...

Megbüntettek parkolójegy nélküli parkolásért, pedig volt jegyem az adott időszakra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A parkolóőr készített olyan képet, ahol nincs kitéve a parkolójegy (leesett a huzat miatt), és olyat is, amin ki volt téve a jegy. Ha beküldöm az érvényes parkolójegyet, elengedik a bírságot?
2011. szept. 22. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be személyesen és mutasd be a bírságot és az akkori érvényes parkolójegyed, ha ezek stimmelnek akkor megúszod a bírságot.
2011. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jegyet ne küldd be, el fog veszni a bizonyítékod!

Ha kell, mutasd meg nekik, de ne add oda senkinek!

2011. szept. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak az a baj, hogy a bemenetel többe kerül, mint a bírság (oda-vissza min. 120 km) :-(
2011. szept. 23. 07:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemásolod, beküldöd a kapott értesítő másolatával együtt. Ez utóbbin szerepelnek az adataid. Szerintem ez marad megoldásnak.
2011. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elküldtem emailben és ajánlott levélben is. Az emailre két nap alatt választ kaptam: a bírság törölve! Szerencsém volt, mert vannak olyan parkolócégek (kis városban városgazdálkodás), amelyeknek nem számít ez az indok, ha nem volt látható a jegy, akkor be kell fizetni a bírságot.
2011. okt. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!