Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csak én bántam meg és szívok...

Csak én bántam meg és szívok ennyit ezzel a *** diákhitellel?

Figyelt kérdés
Bocsánat, de már annyira kikeltem magamból. Itt vagyok 28 évesen, pici 15 hónapos kislányommal, és egyszerűen úgy érzem ennek soha nem lesz vége. Most kérem a szüneteltetést, mert már nem bírtam fizetni, fel akarták bontani a szerződést, és kiderült Gyes mellett lehet szüneteltetni. Már 7 éve fizetem 500.000 Ft-ot vettem fel, már volt 600.000 is az egyenlegem, most jelenleg 480 körül állok. Már ha kiváltottam volna egy személyi kölcsönnel, már annak is vége lett volna. Nagy átvágás ez az egész. Más is így van ezzel?
2011. nov. 15. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, úgy kellett volna csinálni, hogy az egyetemről kilépve azonnal visszatörleszteni. Ha az elején kifizeted a 100 ezret és mondjuk utána 20-30at, akkor már rég elfogyott volna (ugye első év 500 ezer, második kb. 300, harmadik 150, negedik évben elfogy). Még mielőtt megszületik a babád. De ezt miért nem gondoltad végig előtte? Én is vettem fel diákhitelt, még diák vagyok, de evidens, hogy ha valami pluszbevételt kapok, az megy először is a törlesztésre...
2011. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bajer válasza:
Ha gondot akar magának valaki, vegyen fel hitelt. Elvből nem vettem fel hitelt és soha nem is fogok.
2014. jún. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!