Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sztornózás történt egy kártyás...

Sztornózás történt egy kártyás tankolásnál, az uriember nem vol hajlandó, ismét odaadni a kártyáját, valamiért nem jutott el az agyáig, hogy azt a pénzt, amit egyszer levontak, pár napon belül felülírja a bank. Teendő?

Figyelt kérdés
A történet egyszerű,kártyás tankolás volt,számlát is kért,kártyával fizetett.Elrontottuk a számlát,sztornóztuk az egészet,ilyenkor a bank,hjiába vonja le,pár napon belül felülírják a számláján.Másodszorra már nem adta oda a kártyákát,mondván,ő már egyszer odaadta.Nem értette meg,hogy az az összeg,vissza fog térülni és nem 2szer lesz levonva tőle.MegvANNa a sztornó bizonylatok,neve,címe bank,minden.Mit csináljak,hogy megtérüljön nekem ez a pénz,ugyanis ez az én mínuszom lett.Valki,ha tud segítsen :) köszönöm szépen
2012. jan. 10. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát megértem, lehet, hogy még egyszer nem is futotta volna ki a pénz az összeget, vagy esetleg pár napig még meg kéne élnie, mert csak pár nap múlva kap fizetést. Na meg rengeteg ilyen visszaélésről hallani a médiában.

Sokat nem tehetsz, legközelebb kerüld el az ilyen helyzeteket pl. Csinálhatsz belőle ügyet, de mire visszakapod azt a pénzt, 23-szor ki leszel téve a cégtől. :D Mivel megvan a címe, próbálhatsz az erkölcsi értékeire hatni, de várd ki a pár napot, hogy tényleg visszakapja a pénzét, talán akkor nem tart majd csalónak. Amúgy meg ilyenkor értesítsd a vezetőséget, főnököt, akárkit, akinek több tapasztalata lehet.

2012. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!