Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Párommal mostanság fogunk...

Párommal mostanság fogunk házat venni, sajnos nincs annyi félretett pénzünk, hogy hitel mentesen vegyük meg. Mennyire "tűrhető" az 1 millió Ft?

Figyelt kérdés
Ti hány milliót vettetek fel a ház vásárlásra? Mennyi futamidőre?

2012. jún. 25. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Az egy millió még tűrhető hitelben, de ha csak ennyi hiányzik, miért nem vártok egy kis időt, hogy saját erőből tudjátok megvenni?
2012. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most albérletben vagyunk, én elvesztettem a munkahelyemet, párom dolgozik csak. Már 4 éve várjuk, hogy összetudjunk költözni a saját házunkba, mert már unjuk, hogy olyan házért fizetünk havonta ami sosem lesz a miénk.
2012. jún. 25. 20:04
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az az 1 milliót már gyűjtsétek össze ha csak ennyi hiányzik. Felveszed a hitelt akkor pedig 1 millióval többet kell visszatéríteni, ami szintén felesleges.
2012. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1 milliót kell felvennetek, vágjatok bele. De csak BANKTÓL vegyetek fel, uzsorástól. Prividenttől SEMMIKÉPPEN!!!!!!
2012. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csak már nem akarunk várni, babát szeretnénk. Utána jártunk és havi 15.473 Ft kellene fizetni, ami tényleg nem sok.
2012. jún. 25. 20:08
 6/20 A kérdező kommentje:
FHB bank lesz, ez tűnik a legkorrektebbnek és fix Ft alapú, és nem túl sok a havi törlesztője.
2012. jún. 25. 20:10
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Édes Istenem, a legtöbb induló fiatal pár a két kezőt összetenné, ha nem tizen-huszonmilliókat kellene felvenniük- a mai világban pár év alatt nem lehet összegyűjteni 20 millát, ezt azért beláthatod. Annak akinek nem pakolnak a szülei a segge alá házat vagy millákat, a saját erejéből majd 40 léves korára lesz hitelmentes háza. A kérdésed ezért inkább dicsekvésnek tűnik, vagy nem ismered a realitásokat.
2012. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Egy ház mondjuk 15 millió....ha csak egy millió hiányzik, a többi 14-et hogy gyűjtöttétek össze pár év alatt?
2012. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Okéoké, hogy össze akartok költözni, de ha épp most veszítetted el az állásod, tlán nem túl jó ötlet a bank. Pláne egy millióért!

Nem szólhatok bele az életetekbe, de én biztos összegyűjteném és csak azután vállalnék gyereket, miután talpra álltunk.

2012. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
57%
egyetértek a kettővel felettem lévővel... Dicsekvés miatt írtad ki????? mert nagyon úgy tűnik!!
2012. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!