Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen jogon hívja fel a...

Milyen jogon hívja fel a behajtó, bank az utcában lévő ismeretlent, hogy azonnali visszahívást kér, mert engem nem ért el mobilon?

Figyelt kérdés

Történetesen megbeszélésen voltam,telefon lenémítva. Erre a páromnak viszi a cetlit a lakcímemre egy utcabeli lakos,hogy náluk hagytak üzenetet?

Ezt még is milyen jogon csinálják???

Csak mert nem ez volt az első...


2012. júl. 10. 11:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Gondolhatod,hogy meg is mondtam a magamét,köpni-nyelni nem tudott.

Hogy mennyi hitelem van és miért nem fizetem,az az én dolgom,nem a tiétek. Hogy nem tudják behajtani,az pedig a bankoké! :)

Aki pedig nem a kérdésre válaszol,az tehet egy szívességet... Micsoda emberiség...

2012. júl. 10. 18:23
 12/14 anonim ***** válasza:

10-es: így van, tele is sajtó zaklatás miatt indított perekkel:))

Nagyon tájékozott lehetsz a témában.

Azon kívül hogy megerősíted a kérdezőt abban hogy milyen f@sza dolog hogy nem fizeti a hitelét és tojik a megkeresésekre ( megjegyzem, addig örüljön, amíg a banktól keresik), elhiteted vele hogy mennyire jó arc hogy kib@szik a bankkal, akit majd úgyis beperelhet zaklatásért:DD


Kérdező: a te érdeked hogy vedd fel velük a kapcsolatot. Ha a körülményeid indokolják,van esélye hogy meg tudsz velük egyezni valamilyen könnyítésben. Ha végrehajtásra kerül az ügy, akkor a végrehajtás költségeit is rád terhelik ( és akkor már nem csak telefonon megy a "zaklatás").

2012. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Velem ugyanezt csinálták és még több emberrel.Nem tudom ki irt neked előttem(lehet hogy ő is behajtó cégnél dolgoziK)de nem igaz SEMMILYEN jogkörük nincs ezt csinálni,hogy felhivják a szomszédaidat stb.nem értem miért kell zaklatni az embereket undoritóaN Viselkedni velük.Adják be birósági végrehajtónak levonják a fizetésedből és nyugodtan élsz nem zaklatnek nem hoznak kellemetlen helyzetbe és igen is fel lehet őket jelenteni .Szemét cégek.Én sem veszem már felk én könyörögtem hogy adják már be végrehajtóknak mert velük és nekik egy fillért sem fizetek.És persze felvettük a hitelet de nem tehetünk róla,hogy olyan helyzetbe kerültünk hogy nem tudjuk fizetni.Veled mi történt azóta?
2012. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Vonják a fizetésünket,a végrehajtó is árverezni akar...
2012. dec. 2. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!