Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik forint mellett még +...

Létezik forint mellett még + fillér utalás?

Figyelt kérdés
Wizzair-nél vettem repjegyet. Megjött a számla xxxforint +15 fillér. Utalással fizettem. Csak a forintot utaltam el és mivel 15 fillért szerintem lefelé kell amúgy is kerekíteni, így nem utaltam többet. Szerintetek lehet belőle gond? Megkapom a jegyet így is? Remélem nem ilyen milyen bénáznak egy ehhez fogható nagy cégnél.
2012. júl. 26. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább felfelé kerekítettem volna biztos ami biztos alapon, de így is fel fognak engedni a gépre.
2012. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is az a lényeg, hogy felengednek-e vagy nem, ha rendszer nézi az utalást, akkor nem egyforma összeg lesz, mint a számlán. Ami az 1 forintos többletnél is úgy van és azt is tévesnek veheti a rendszer. Ja és amikor a bankrendszer utalásnál beírtam . (pont) jelzést a forint összeg után, hogy fillért utaljak, akkor az egyből ezres választójelnek vette, így akkor három nullával nagyobb összeg lett volna az utalás. A számlán is pont volt a forint után: xxxx.15
2012. júl. 26. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!