Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Providentnél mit takar az...

A Providentnél mit takar az otthoni szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Nem tervezek kölcsönfelvételt, csak sok helyen olvastam már, hogy létezik otthoni szolgáltatás, ami drágítja. Ennek mi a jelentősége, miért fontos? Mi a jó benne?
2013. jan. 27. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem kell bemenni a Provident-hez, hanem minden településen van olyan ügyintéző, aki nekik dolgozik és ő kimegy házhoz és ott el lehet intézni a hitelfelvételt, ő adja oda otthon a pénzt, illetve ő is szedi be a törlesztőt.
2013. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utalni nem lehet?
2013. jan. 27. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy lehet-e utalni, nekem nem volt soha, csak így mondják mindig a tv-ben a reklámban, hogy telefonálsz, ők meg házhoz jönnek, illetve az utcánkban is laknak olyanok, akiknek van és házról házra jár az ügyintéző beszedni a részletet.

De szerintem ha megnézed a honlapjukat, akkor ott biztos írják.

2013. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ma hívtam fel őket. Ha utalni akarsz, akkor 10 nap míg ők is utalják neked a pénzt, amit igényelsz. Otthonival viszont kijön valaki, kitöltöd a papírokat, ő azokat elviszi, és 48 órán belül lehet utána pénzed. Plusz azoknak, akik otthon vannak, és nem tudnak, vagy csak nehezen elmenni otthonról, pl. gyerekkel otthon vannak, idősek, betegek stb. így meg tudják oldani a hitel felvételt.
2013. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha otthonit kérsz sokkal-sokkal többet fizetsz vissza!!!!
2013. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tyukanyo40 válasza:
Utolsónak teljesen igaza van!!! Nem szabad kérni az otthon szolgáltatást, mert akkor iszonyat sokat fizetsz vissza, bár ők állítják, hogy sokkal gyorsabb így, de ez nem igaz. Autó javításra kértem tőlük 200.000-Ft-t, szigorúan ragaszkodva ahhoz, hogy utalják a pénzt:) 10 napot mondtak, de az elbírálás után 1-2 nappal már a számlámon volt a pénz. Ne dőljetek be annak, hogy úgy gyorsabb...persze, megpróbálják agitálni az ügyfeleket, de ez nálam nem jött be:D Nem ettem meszet, hogy + 100.000Ft-t azért fizessek, hogy 1 évig a nyakamra járjanak.
2013. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehogy igényeld az otthon szolgáltatást, mert szó szerint a gatyád rámegy...300.000 forintra (példa) 600-at (!!!) fizetsz vissza. Csak azért mert kijárnak a pénzért minden héten...ez se egy pozitívum hogy mindig várni kell rá.

Tapasztalat, ne csináljátok! Ha nagyon meg vagytok szorulva, legyen utalásos.

2014. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!