Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sok segítséget kapnak a...

Sok segítséget kapnak a deviza hitelesek. Mi van a forint hitelesekkel? Szerintem őket is érinti a válság. Munkahely elvesztés stb Ez szerintem nem igazságos. Hol van ilyenkor az ombudsman?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 07:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A tízes válaszolónak teljesen igaza van. Rohadna meg ez az egész, ahogy van.
2013. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Mi van a forint hitelesekkel? Szerintem őket is érinti a válság. Munkahely elvesztés stb "


A devizahiteleseknél nem a munkahely elvesztése okozza a legnagyobb problémát, hanem az árfolyam-változás. Ne haragudj, de aki nem biztos a munkahelyében az ne vegyen fel hitelt. Mellesleg még mindig igaz, hogy a devizahitelek korában aki forinthitelt vett fel, az még mindig többet fizet, mint pl a frankosok. Csak arányaiban nem annyira nőtt a törlesztő.

2013. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de aki nem biztos a munkahelyében az ne vegyen fel hitelt."


Ne haragudj, de aki nem volt biztos a munkahelyében, az nem vett fel hitelt! Csak az a rohadt helyzet, hogy az emberek nem voltak hozzászokva a gondolathoz, hogy NINCS BIZTOS MUNKAHELY!

2013. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Itt mindenkinek igaza van én már tudom mit kell tenni

Munkanélüli,segély 15 gyereket csinàlni sirni folyamatosan.ugy is megsegit az állam bácsi.

Ja még van 10 év törlesztésem (forint alapu)de lemondok rola ha én is kapok egy szociális kertesházat.

2013. febr. 28. 14:20
 15/15 Fehér Nándor ***** válasza:

A bank sosem járt rosszul.

Ha te nem tudsz fizetni, akkor a bank megemeli a kamatokat, és akik még fizetőképesek azok hozzák neki a nyereséget, plusz a betétesek kamatát is. Ez olyan egyszerű, mint egy pofon.


Megjegyzem: Svájcot korrektebbnek tartom, mert felvállalja, hogy válság időben a betétesek nem kamatot kapnak, hanem 0,5%-ot fizetnek évente, amiért vigyáz a bank a pénzükre.

Ugye érdekes, hogy ennek ellenére népszerűek a Svájci bankok.


A hiteledet a bank eladja a névérték töredékéért egy követeléskezelő cégnek, aki az első adandó alkalommal kib@sz a házadból, mint macskát sz@rni. Ha nem most azonnal, akkor 5 év múlva.


A devizahitelesek azért vannak nagyobb pácban, mert az árfolyam is emelkedett, a kamat is emelkedett.

E kettő szempont önmagában biztosítja a nyugtalan éjszakákat.

Természetesen még a munkahelyük elvesztése miatt is fájhat a fejük.


A demonstrációkra téged is várnak a devizahitelesek, mert amúgy igazad van, téged is érint a válság.

2013. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!