Ezekkel a feltételekkel kaphatok hitelt?

Figyelt kérdés
Lakást szeretnék vásárolni. Júliusban lesz 2 éve, hogy dolgozom, még fiatal vagyok (22). Egy nagyobb cégnél dolgozom, viszont eddig ennél a nagy cégnél külsősként voltam és csak március 1-től van munkaviszonyom a nagy céggel. 130-140 ezret keresek. A párom 85 ezret. 5 millió forintot szeretnénk felvenni, mert a lakás 4,3 millió. Önerő 200 ezer Ft jelenleg. Mennyi az esélye, hogy így kapok olyan hitelt,ahol a havi törlesztő olyan 80ezer körül van?
2013. ápr. 5. 11:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

# 19/


Látom,a világon semmit nem értettlé meg abból, amit leírtam. De semmi baj, majd ha egy kicsit öregszel és benő a fejed lágya talán még ez változhat.


És hidd el, nem vagyok rád "irigy", egy igen jól képzett szakember vagyok állandó munkalehetőséggel és jó bérezéssel, nem függök egy vállalattól sem.

2013. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Kedves cseresznyefa!

Érdekel minden, amit leírtál. Igazából nem ragaszkodom ehhez a lakáshoz, úgy gondoltam, hogy csak egy pár évig laknánk benne, mert mikor majd gyerekre kerül a sor, addigra családi házat szeretnénk. Mivel a lakás drága, és mire kifizetnénk a hitelt már családi házban laknánk szívesebben, ezért inkább lemondok erről a jó lakásról és marad az albérlet, aztán majd 5-8 év múlva belevágunk, de akkor már családi háznál.

2013. ápr. 7. 11:30
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérek egy mail címet (privátban), ahová tudok Neked küldeni pl táblázatokat, meg részletes tájékoztatót is.
2013. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!